عایق ساختمانی در شهر قدس

عایق ساختمانی در شهر قدس

تیم متخصص سامان دکو در زمینه نصب و اجرا و تعمیر عایق های ساختمانی در شهر قدس باکیفیت ترین و مجرب ترین متریال و افراد را دارد. با ما تماس گرفته تا با مشاوره رایگان , صفر تا صد کار شما را به عهده بگیریم . هدف سامان دکو رضایت شماست .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

عایق ساختمانی در شهر قدس

عایق کاری ساختمان به شیوه نوین بعنوان راه حلی برای اینگونه معابر در دسترس است. نانو پلیمر دارای مزیت هایی همچون استفاده آسان و بر پایه آب بودن، غیر آتش زا و غیر سمی میباشد همچنین انعطاف پذیری و ارتجاعی بودن مخصوصاً در دمای پایین و یا حرارت های بالا، پوسته نشدن و ترک نخوردن و قابلیت ترمیم فوری و آسان موضعی از دیگر محاسن نانو پلیمر است.
در سالیان گذشته عایق نانو پلیمر محصولی نوین و عمدتاً وارداتی بود که در سالهای اخیر در موسسات تحقیقاتی و شیمیایی داخل کشور این نوع محصول تولید و عرضه میگردد. هر لیتر از نانو پلیمر قابلیت پوشش 3 متر مربع به ضخامت 1 میلیمتر را دارا میباشد. همچنین بمنظور نفوذ ناپذیری قطعی میتوان از توری فایبرگلاس بعنوان آستر زیر کار استفاده نمود.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات عایق کاری ساختمانی در شهر قدس – سایت خدمات عایق کاری ساختمانی در شهر قدس – مرکز انواع عایق کاری ساختمانی در شهر قدس – خدمات عایق کاری ساختمان – خدمات عایق کاری ساختمانی در شهر قدس