عایق کاری ساختمان در شهریار

عایق کاری ساختمان در شهریار

عایق کاری در ساختمان به روش ایزوگام انجام میشود . ایزوگام یا در پشت بام , یا باغچه نصب می شود . سامان دکو دارای متخصص ترین و ماهرترین افراد در زمینه یابق کاری ساختمان در شهریار می باشد . عایق کاری ساختمان به شیوه سنتی اگرچه مزایایی همچون ارزانی، دسترسی راحت و اجرای سریع و ساده دارد اما کاهش شدید عمر مفید مخصوصاً در معابر پر رفت و آمد و تجزیه شدن بر اثر اشعه ماورا بنفش از معایب این نوع ایزولاسیون میباشد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

با پیشرفت تکنولوژی ونیز گرانی مواد نفتی وقیر در بعضی مواقع عایقهای پایه قیر نیز مقرون به صرفه نبوده قیمت بالایی داشته ومهندسان را به آن داشت تا از مواد دیگری جهت عایق بندی سازه استفاده کنند که هم از لحاظ اقتصادی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند با سایر عایقها رقابت کند . پس از بررسیهای متعدد مهندسان موفق شدندکه با استفاده از رزینهای پلیمری محلول و غیر قابل حل عایق رطوبتی جدیدی بسازند که صورت یک فیلم نازک روی سطوح مورد نیاز اجرا میشود و انعطاف پذیر نیز ، می باشد .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات عایق کاری ساختمانی در شهریار – سایت خدمات عایق کاری ساختمانی در شهریار – مرکز انواع عایق کاری ساختمانی در شهریار – خدمات عایق کاری ساختمان – خدمات عایق کاری ساختمانی در شهریار