خدمات عایق بندی ساختمان در اندیشه

خدمات عایق بندی ساختمان در اندیشه

عایق بندی در ساختمان ها مسئله بسیار مهمی است. عایق بندی در اتاق – پشت بام- باغچه- حمام- دست شویی – اتاق ها و… صورت میگیرد که مانع اتلاف انرژی ها و نفوذ رطوبت به خانه میشود . عایق های ساختمانی عبارتند از : عایق صوتی – عایق حرارتی و…. در این راستا سامان دکو بهترین خدمات را برای شما ساکنین شهر اندیشه آماده کرده است .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

خدمات عایق بندی ساختمان در اندیشه

عایق کاری ساختمان به دو روش سنتی ( مانند قیرگونی و ایزوگام ) و نوین ( مانند نانو پلیمر و سیمان کریستال شونده) صورت میگیرد. با توجه به محلی که نیاز به عایق کاری دارد ( عایق کاری ساختمان یا آب بندی استخر سرپوشیده ) میتوان روش مناسب را انتخاب کرد.
معمولاً بهترین و به صرفه ترین گزینه جهت آب بندی و عایق کاری ساختمان در سرویس بهداشتی و حمام قیرگونی است. عایق کاری سرویس بهداشتی و حمام با استفاده از دو لایه گونی و قیر درجه یک توصیه میشود.
همچنین لازم است که راستای چینش گونی ها بر یکدیگر عمود باشد و امتداد قیرگونی حداقل 50 ساتیمتر تا بالای دیوار را پوشش دهد. پس از سرد شدن قیر مذاب پودر سنگ باید به دقت بر روی محل قیرگونی پاشیده شود تا از آسیب های احتمال مانند سوراخ شدن لایه قیرگونی شده جلوگیری شود.
برخی از کارفرمایان به دلیل هزینه کمتر از ایزوگام در سرویس بهداشتی و حمام استفاده میکنند که اینکار توصیه نمیشود. زیرا لایه ایزوگام مخصوصاً در اثر فشار به راحتی پاره میشود و آب بندی کف به راحتی از بین میرود.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات عایق کاری ساختمانی در اندیشه – سایت خدمات عایق کاری ساختمانی در اندیشه – مرکز انواع عایق کاری ساختمانی در اندیشه – خدمات عایق کاری ساختمان – خدمات عایق کاری ساختمانی در اندیشه