فروش سنگ ساختمانی در اندیشه

فروش سنگ ساختمانی در اندیشه

از سنگ های مهم ساختمانی ساختمانی , سنگ گرانیت است که زیبایی خیلی منحصر به فردی دارد . در مراکز عمومی خیلی استفاده میشود و برای نما مناسب است. اما این سنگ زیبا در طولانی مدت برای انسان مضر است پس پیشنهاد سامان دکو این می باشد که از این سنگ , در سمگ کاری داخلی نمای منزل خود استفاده نکنید .
سامان دکو آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان ساکم در شهر اندیشه می باشد .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

فروش سنگ ساختمانی در اندیشه

پوسیدگی فلزات
آب بارانی که از سطوح مس و آلیاژهای آن به سطح سنگ آهکی می‌ریزد باعث ایجاد لکه‌های سبزرنگی می‌شود. زنگ زدگی حاصل از مواد آهنی و فولادی بسیار سخت و دشوار از روی سطوح متخلخل سنگ‌ها پاک می‌شوند. بیشترین آسیب دیدگی ناشی از انبساط زنگ زدن قطعات آهنی و فولادی داخل سنگ کاری نما رخ می‌دهد. به این منظور کلیه قطعات فلزی مورد استفاده در نصب سنگ نما بایدضدزنگ باشند.

آتش
آتش به ندرت موجب تخریب کلی در کارهای سنگی شود. ولی سطح نمایگرانیت، مرمر و ماسه سنگ‌ها ممکن است در اثر آتش سیاه یا خرد شوند. سنگ‌های آهکی عموما تحت تاثیر آتش قرار نمی‌گیرند، فقط سنگ‌های با رنگ روشن به علت اکسید شدن آهن موجود در آنها برای همیشه صورتی رنگ می‌شوند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات سنگ ساختمانی در اندیشه – سایت فروش و نصب سنگ ساختمانی در اندیشه – مرکز فروش انواع سنگ های ساختمانی کلاسیک و مدرن در اندیشه – خدمات سنگ ساختمانی – تعمیر سنگ ساختمانی در اندیشه