سنگ ساختمانی در رباط کریم

سنگ ساختمانی در رباط کریم

برای نما کاری با سنگ در ساختمان شما نیاز به اطلاعات کافی در زمینه هر سنگ و ویژگی آن خواهید داشت. چرا که برای مثال سنگ مرمریت برای نمای خارجی مناسب نمیباشد چون در مقابل تغییرات آب و هوایی ثبات ندارد و از بین میرود و هم چنین سنگ گرانیت برای نماسازی داخلی خانه مناسب نمیباشد زیرا که سنگ گرانیت در طولانی مدت باعث آسیب هایی در انسان میشود.
سامان دکو با تیم تخصصی و مشاوران رایگان به شما کمک میکند که برای ساختمان خود بهترین سنگ را انتخاب کرده و از نما و زیبایی ساختمان لذت ببرید. سامان دکو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در رباط کریم می باشد .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

سنگ ساختمانی در رباط کریم

برای نماسازی در سطوح از سنگ پلاک استفاده می‌شود. برای تهیه سنگ پلاک، سنگ قله را درکارگاه سنگبری به ضخامت‌های مورد نظر برش داده و سپس آن را تا حد جلا و آینه شدن ساب می‌دهند.

سنگ تزئیناتی ارزان را از تراورتن و سنگ‌های گران قیمت را از گرانیت و مرمر انتخاب می‌کنند. سنگ پلاک را برای تزئینات داخل و خارج ساختمان و در کف، دیوارپله، کف پنجره، کنار و زیر دیوار گچی و وسایل تزئیناتی نظیر گلدان، شمعدان، جدول و جوی و غیره استفاده می‌کنند.

انواع سنگ‌های ساختمانی ایرانی
عمده‌ترین سنگ‌هایی که در عملیات ساختمانی در ایران به کار می‌روند عبارتند از گرانیت‌، سنگ سبز توف کوارتزیت، سنگ آهک تراورتن، مرمر، سرپانتین، ماسه سنگ و شیست.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات سنگ ساختمانی در رباط کریم – سایت فروش و نصب سنگ ساختمانی در رباط کریم – مرکز فروش انواع سنگ های ساختمانی کلاسیک و مدرن در رباط کریم – خدمات سنگ ساختمانی – تعمیر سنگ ساختمانی در رباط کریم