نصب سنگ و ترمیم نمای ساختمان در تهران

نصب سنگ و ترمیم نمای ساختمان در تهران

سامان دکو آماده ارائه خدمات در زمینه انواع سنگ های ساختمانی به شما عزیزان در شهر تهران می باشد. سنگ از مهمترین بخش ها در نما و ساختمان است . اگر انتخاب سنگ به درستی صورت بگیرد , نمای فوق العاده عالی و چشم گیر بدست خواهد آمد. با اعتماد به سامان دکو پروژه ساختمانی خود را تیک بزنید .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

نصب سنگ و ترمیم نمای ساختمان در تهران

سنگ ساختمانی به روایت تاریخ
بشر از ۱۳ هزار سال پيش به انواع سنگ ها در طبيعت به دليل ويژگي هاي بارز طبيعي آنها توجه داشـتـه اسـت. امـا در ايـران عـلـيـرغـم اينكه هنر سنگ كاري از قدمت ۷ هزار ساله برخوردار است، صنعت سنگبري از پيشينه چنداني برخوردار نيست. البته آثار به جاي مانده از دوره هاي هخامنشي ها، اشكانيان، سلوكي ها و ساسانيان حكايت از نقش و اهميت سنگ تراشي نزد مردم ايران قبل از اسلام دارد. اما اين حرفه در دوره نخستين ظهور اسلام در ايران، رونق و رواج دوره هاي گذشته را از دست داد و به دليل ممنوعيت پيكرتراشي، سنگ تراشان تمامي سـعـي خـود را صرف حجّاري انواع سنگ قبر نمودند. اين در حالي بود كه پيكرتراشي در ديگر نقاط دنيا در حال خلق آثار ماندگاري بود كه خلق اثر مجسمه داوود نبي توسط ميكل آنژ، از آن جمله است.
طراحي و توليد فرآورده هاي سنگي متناسب با رشد شهرها و صنعت معماري در دنيا رشد يافت، اما به رغم سابقه حرفه سنگبري در ايران، شاهد توسعه اين صنعت در كشورمان نبوده ايم. ايران اگرچه پس از ايتاليا، چين و هند در جايگاه چهارم توليد سنگ تزييني در دنيا قرار دارد، ولي كشورمان كماكان نتوانسته سهم سرانه صادرات اين بخش را حتي به ۱ درصد هم برساند. از سوي ديگر، سهم صادرات سنگ هاي تزييني حتي به ۱ درصد صادرات غيرنفتي نيز نمي رسد. اين در حالي اسـت كه كمتر كشوري در جهان داراي تنوع سنگ هاي تزييني ايران است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات سنگ ساختمانی در تهران – سایت فروش و نصب سنگ ساختمانی در تهران – مرکز فروش انواع سنگ های ساختمانی کلاسیک و مدرن در تهران – خدمات سنگ ساختمانی – تعمیر سنگ ساختمانی در تهران