قوانین در پارتیشن بندی اتاق کودک

قوانین در پارتیشن بندی اتاق کودک

سامان دکو در این پست قصد دارد به شما عزیزان قوانین طراحی پارتیشن بندی در خصوص اتاق کودک را ارائه بدهد , با ما همراه باشید تا با بررسی متریال این نوع پارتیشن بندی و کاربرد آن , دید شما را برای انتخاب باز کنیم .

مقدمه ای بر پارتیشن بندی اتاق کودک :
امروزه استفاده از شیشه های سکوریت و شیشه های نشکن بیشتر در پارتیشن های شیشه ای کاربرد دارند. اگر شما نگران دکوراسیون و جداسازی اتاق خواب کودکتان هستنید می توانید از این نوع پارتیشن شیشه ای برای اتاق خواب کودک خود استفاده کنید. علاوه بر آن می توانید با قرار دادن پارتیشن شیشه ای در اتاق خواب کودک این امکان را به او بدهید که بر روی پارتیشن با آب رنگ های خود نقاشی بکشد و آن را به یک پارتیشن خلاقانه بدل کند.

کاربرد پارتیشن اتاق خواب :
پارتیشن اتاق کودک سبک و بسیار با دوام و مناسب مهد کودک ، خانه بازی و … است. این پارتیشن قابل شستشو و دارای رنگ هایی شاد می باشد. این محصول وسیله ای برای جداسازی فضاهای مختلف محیط برای کودکان است که علاوه بر سبک و زیبا بودن ، قابلیت جمع و باز کردن دارد.

قوانین در پارتیشن بندی اتاق کودک
قوانین در پارتیشن بندی اتاق کودک

متریال مورد استفاده در پارتیشن اتاق کودک:
پارتیشن اتاق کودک مهد کودک رنگ بندی های مختلف و متنوعی دارد. این محصول در دسته تجهیزات مهد کودک قرار دارد و جنس آن از پلی اتیلن است که در برابر ضربه ها و برخورد های فیزیکی انعطاف پذیر است. این محصول به خاطر احتمال سقوط بر اثر جنب و جوش کودکان ، از جنس پلی اتیلن ساخته شده است تا خاصیت ضد شکنندگی داشته باشد و برای کودکان خطر ساز نباشد. قطعات این پارتیشن به وسیله ی بست های محکمی به هم وصل شده اند و خاصیت لولایی به آن داده اند تا برای استفاده های مختلف بتوان آن را در حالت های متنوع قرار داد.

***پبشنهاد سامان دکو برای پارتیشن اتاق کودک :

خانه‌سازی کودکانه با قطعات کوچک پلاستیکی:
سیستم لِگو یا چینش قطعات پلاستیکی که جدیدا طراحی و ساخته شده این اجازه را به بزرگسالان می دهد که مانند کودکان خانه بسازند، با این تفاوت که این سازه کاملا کاربردی می‌باشد و می‌توان داخل منزل یا محل کار را با آن دیوار کشی یا پارتیشن بندی کرد.