فروش و نصب آینه دکوراتیو در اندیشه

فروش و نصب آینه دکوراتیو در اندیشه

آیا از دکوراسیون خود خسته شده اید و برایتان تکراری است؟

با اضافه کردن آینه دکوراتیو به دکوراسیون خود، جلوه ای خیره کننده ایجاد کنید.

شرکت سامان دکو آماده ارائه انواع خدمات در زمینه آینه دکوراتیو به شما عزیزان ساکن شهر اندیشه می باشد، برای مشاوره و دریافت خدمات با ما تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

decorative-mirror-andishe

آینه های دکوراتیو در مدلهای مختلف و در انداره ی مختلفی ساخته شده اند اگر قصد دارید از این آینه ها برای قرار دادن در دکوراسیون اتاق پذیرایی استفاده کنید سعی کنید از مدلهای بزرگ این آینه ها استفاده کنید زیرا استفاده از آینه های بزرگ بالای مبلمان خانه باعث جلب توجه همه شده و محیط خانه را زیبا و شیک میکند. استفاده از آینه در فضای کوچک باعث بزرگتر جلوه دادن آن میشود. اگر آینه در جای مناسبی از خانه نصب شود و زاویه انعکاس نور برای آن فراهم باشد, حس روشنایی بیشتری در فضا ایجاد میشود.

با اضافه نمودن یک یا چند آینه در اشکال مختلف به فضای اتاق میتوان میزان بازتاب نور را چند برابر کرد آینه ها محیط خانه را بزرگتر نشان داده و طرح ها و همه ی وسایل های خانه را زیباتر نشان میدهند. آینه های دکوراتیو ظاهر زیبا و شیک دارند از این آینه ها میتوانید به عنوان دیوار پوش اتاق و یا حمام استفاده کنید آینه دکوراتیو دایره ای بسیار شیک و زیبا هستند استفاده از آن علاوه بر اینکه زیبایی بسیار زیادی به محیط خانه میبخشد باعث جلب توجه همه شده و زیبایی محیط خانه را دوچندان میکند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

فروش و نصب آینه دکوراتیو در اندیشه – خدمات آینه دکوراتیو در اندیشه – سایت آینه دکوراتیو در اندیشه – نمایندگی آینه دکوراتیو در اندیشه