نصب آینه دکوراتیو در پرند فاز 5

نصب آینه دکوراتیو در پرند فاز 5

ارائه ی خدمات صفر تا صد نصب اینه دکوراتیو در پرند فاز پنج به همراه تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است. در صورت تمایل به نصب اینه دکوراتیو در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

آینه دکوراتیو چیست؟

آینه دکوراتیو از انواع اشیاء تزیینی است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیداکرده است. از این طرح آینه می‌توان برای زیبا‌سازی قسمت‌های مختلف منزل یا محیط ‌کار استفاده کرد.

بررسی ویژگی‌ها و کاربرد آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو در انواع مدل‌ها و ابعاد مختلف طراحی می‌شود. در زمان خرید این طرح آینه بهتر است نکاتی را مدنظر داشته باشید. همچنین بهتر است با ویژگی‌ها و کاربرد مختلف این نوع آینه آشنا شوید تا بتوانید انتخابی ایده آل داشته باشید.

 

کیفیت شیشه:
برای ساخت آینه دکوراتیو همانند آینه سرویس بهداشتی که اهیمت زیادی دارند، باید از شیشه با بهترین کیفیت استفاده شود. شیشه‌های بدون کیفیت باعث می‌شوند تا آینه کاربردی به نظر نرسد همچنین تصویر منعکس‌شده در آینه‌ها با شیشه بی‌کیفیت دارای وضوح نامطلوبی است.

ضخامت آینه:
برای انتخاب ضخامت آینه بهتر است به ابعاد محل نصب آینه توجه داشته باشید.

جنس قسمت پشتی آینه:
اگر برای ساخت قسمت پشت آینه از مواد باکیفیت استفاده شود بازتاب تصویر نیز بهتر خواهد شد. بنابراین بهتر است شما آینه‌ای را برای خرید انتخاب نمایید که در طراحی قسمت پشت آن از مواد مناسب و ضخیم استفاده‌شده باشد.

تناسب با دکوراسیون داخلی:
مدل آینه دکوراتیو را بهتر است با توجه به سبک دکوراسیون منزل‌تان انتخاب نمایید. آینه تزیینی با طرح کلاسیک برای دکوراسیون‌های کلاسیک و سلطنتی انتخابی مناسب می‌باشد. برای دکوراسیون‌های مدرن و ساده نیز می‌توانید از آینه با طرح مدرن یا فانتزی استفاده کنید. آینه‌های فانتزی دکوراتیو زیبایی و جذابیت بی‌نظیری و این طرح آینه‌ها برای استفاده افراد با سلیقه خاص انتخابی مناسب به شمار می‌روند.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر مدل و سبک آینه تزیینی با سبک دکوراسیون منزل مطابقت نداشته باشد بعد از نصب آینه روی دیوار ممکن است دکوراسیون داخلی نامطلوب به نظر برسد.

اندازه آینه:
اندازه آینه را بهتر است به‌گونه‌ای انتخاب نمایید که متناسب با فضا باشد. افقی یا عمودی نصب کردن آینه دکوراتیو نیز روی زیبایی بصری فضا تأثیر زیادی دارد. از قرار دادن آینه‌های خیلی بزرگ در فضای کوچک خودداری نمایید. برای فضا‌های بزرگ نیز می‌توانید آینه ها با ابعاد بزرگ یا متوسط را برای خرید انتخاب کنید.

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های آینه دکوراتیو می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402