آینه دکوراتیو در شهر رباط کریم و آبشناسان

آینه دکوراتیو در شهر رباط کریم و آبشناسان

فروش و نصب آینه دکوراتیو به همراه نصابان زبده و کارآمد را  درشهر رباط کریم و آبشناسان را فقط از سامان دکو بخواهید . 

در صورت تمایل به خرید و نصب آینه دکوراتیو در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه دارید ، می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

 

02156950061 – 09364879735 – 09353920524

 

 

نکات مهم در خرید آینه دکوراتیو

 

ظاهر آینه

 

یکی از مهم‌ترین آیتم‌ها هنگام خرید، شکل ظاهری آینه است. قبل از اقدام به خرید باید بین شکل ظاهری آینه و مکانی که قرار است در آن نصب شود تناسب برقرار کنید .این مورد نباید باعث تشویش شما شود، در دکوراسیون داخلی سامان دکو تنوع مدل‌ها به قدری بالاست که قطعا می‌توانید مدل مورد نظر خودت را پیدا کنید.

نحوه نصب

بعد از خرید به یک نصاب متخصص نیاز دارید. کنار هم قرار دادن تکه‌های آینه مستلزم داشتن مهارت و ذوق هنری و خلاقیت بصری است، سامان دکو ماهرترین نصاب ها را به شما معرفی میکند .

 

اندازه آینه دکوراتیو

اگر قصد آراستن نقطه خلوتی از منزل خود با آینه دکوراتیو هستید ؛ باید مساحت و همین طور طول و عرض دقیق آن را در داشته باشید تا سفارش خود را بدهید. استفاده بیش از حد یا حداقل فضا، می‌تواند ظاهری ناپسند به منزل شما دهد.

 

قیمت آینه دکوراتیو

قیمت آینه دکوراتیو به قابلیت نصب، تعداد تکه‌ها، ظرافت به کار برده شده، جنس آینه ورنگ آنها بستگی دارد. اما مهم‌ترین نکته این است که آینه دکوراتیو مورد نظر خود را از مجموعه‌ای  معتبر تهیه کنید که خیالتان از کیفیت دکوراتیو راحت باشد. سامان دکو ارائه دهنده بهترین نوع آینه با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت در خدمت شما دوستان می باشد .

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

02156950061 -09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های ما می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402