پخش و فروش  لمینت در پرند فاز 5

پخش و فروش لمینت در پرند فاز 5

پخش عمده و جزیی ، فروش ونصب لمینت به همراه نصابان زبده و کارآمد در شهر پرند را فقط از سامان دکو بخواهید . 

در صورت تمایل به خرید و نصب لمینت در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه دارید ، می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

02156950061 – 09364879735 – 09353920524

آیا پارکت لمینت برای  آشپزخانه مناسب است؟

آشپزخانه از اهمیت بالایی در خانه‌های ایرانی برخوردار است و در زیبایی خانه نقش مهمی دارد .

آشپزخانه محل پخت و پز و گاهی محلی برای گپ های خودمونی خانوادگی است. به همین دلیل دکوراسیون آن تاثیربه سزایی در احوالات اعضای خانواده دارد. در ضمن نظافت سریع و راحت این بخش از خانه برای رعایت بهداشت  خیلی مهم است. پس باید،  عناصری خاص در آشپزخانه به کار رود . در این بین نوع کفپوش آشپزخانه یکی از مهمترین عناصر به شمار می‌رود که باید در انتخاب آن دقت زیادی داشت و معیارهای متعددی را در نظر گرفت.

پارکت لمینت یکی از کفپوش‌هایی است که می‌توان برای آشپزخانه در نظر گرفت. البته بحث بر سر اینست که آیا می‌توان از پارکت لمینت برای آشپزخانه استفاده کرد یا خیر؟. در این خصوص   موافقان و مخالفان زیادی با دلایل مختلف وجود دارند و بحث کلی بر سر قابل شستشو نبودن پارکت لمینت است. مخالفان پارکت لمینت آشپزخانه، قابل شستشو نبودن آن را دلیلی بر عدم استفاده از آن در آشپزخانه می‌دانند. درصورتی که گروه موافق ، با تاکید بر زیبایی ظاهری آن و ایجاد حس یکدستی در کل خانه ادعا می‌کنند که می‌توان به سادگی رطوبت آن را کنترل کرد.

 

به احتمال زیاد شما نیز اصطلاح پارکت لمینت ضد آب را شنیده‌اید!

بگذارید خیالتان را راحت کنم ، به هیچ عنوان پارکت لمینت‌های موجود در بازار ضد آب نیستند. زیرا پارکت لمینت از چند لایه چوب فشرده شده ساخته می‌شود و مانند هر محصول چوبی دیگری در برابر آب حساس است. اما! نسل جدید پارکت لمینت‌ها به دلیل روکش PVC  و لایه‌ی زیرین ملامینه آن در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند. اما اگر در مجاورت مستقیم و طولانی‌ با آب و رطوبت قرار بگیرد، متورم می‌شود و آسیب می‌بیند. پس شما نمی‌توانید  آن را مانند کاشی و سرامیک بشویید.

این مقاومت در حدی است که شما می توتنید آن را با یک دستمال نم‌دار تمیز کنید و از شر لکه‌ها، چربی‌ها و گرد‌وغبار خلاص شوید.

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

02156950061 -09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های ما می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402