نقاشی ساختمان در فاز صفر پرند

نقاشی ساختمان در فاز صفر پرند

نقاشی ساختمان در فاز صفر پرند را با تیم مجرب سامان دکو تجربه کنید . برای مشاوره هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

09369879735 و 09353920524

 

 

روش W یکی از بهترین روش ها برای افراد مبتدی در نقاشی ساختمان

افراد مبتدی و تازه کار با خطوط عمودی یا افقی نقاشی ساختمان را انجام می‌دهند ،یا اینکه با خطوط منحنی رفت و برگشت سطح دیوار را رنگ می‌کنند. این کار باعث می‌شود که کار نقاشی تمیز از آب درنیاید و پوشش دهی سطوح هم مدت بیشتری طول بکشد. یکی از موثرترین ترفندهای نقاشی ساختمان روش W است . در این روش شما ابتدا قلمو یا غلتک را به رنگ آغشته کرده و بعد یک W که طول هر خط آن به اندازه بازوی شما است را می کشید .سپس مستطیلی دور آن رسم کرده و داخل این مستطیل را به طور کامل  رنگ آمیزی می کنید . با این کار رنگ به طور یکنواخت روی سطوح پخش می‌شود .  فراموش نشود که قبل ازکشیدن مستطیل بعدی فرچه را کاملا به رنگ آغشته کنید.

 

فرچه‌ها و غلتک‌ها را در یخچال بگذارید

نقاشی ساختمان معمولا کاری زمان بر است . اگر متراژ خانه شما زیاد باشد ،امکان آن هست چندین روز طول بکشد  ، پس نمی‌توان در یک مرحله کار را به اتمام رساند و لازم است که زمان هایی نقاشی را تعطیل کرده به استراحت و کارهای دیگر بپردازید . در این مدت می‌توانید فرچه‌ها و غلتک‌ها را در یک کیسه پلاستیکی قرار داده و درب آن را محکم ببندید و در یخچال بگذارید . هنگامی که غلتک‌ و فرچه‌ها را در یخچال می گذارید از خشک شدن رنگ روی آن‌ها جلوگیری می‌کنید . در این صورت دفعه بعد بلافاصله فرچه‌ها قابل استفاده خواهند بود و دیگر لازم نیست جهت جدا سازی رنگ های خشک شده آنها را با تینر بشویید. در این هنگام سرعت کار شما در رنگ آمیزی بیشتر می‌شود و هزینه نقاشی ساختمان  نیز کمتر خواهد شد .

 

گروه رنگ آمیزی سامان دکو با 14 سال تجربه در زمینه های گوناگون طراحی و رنگ آمیزی و بعد از بدست آوردن مهارت های کافی در خدمت شما عزیزان می باشد .

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های ما می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402