انواع سقف کاذب در فردیس

انواع سقف کاذب در فردیس

شرکت سامان دکو با قیمت های مناسب و بکارگیری نصاب های خبره و با تجربه و سابقه کار بالا آماده ارائه خدمات فروش و نصب سقف کاذب در شهر فردیس می باشد.

اکنون در بیشتر خانه‌های مدرن و برخی ادارات می‌توان سقف کاذب را مشاهده کرد. سقف کاذب به صورت مختصر سقفی ثانویه است که روی سقف اصلی شما پیاده می‌شود و نمای داخلی منزل را به شکل چشمگیری متحول و زیبا می‌کند. البته مزیت‌های دیگری همچون عایق صدا بودن را نیز می توان برای سقف کاذب به حساب آورد.

فضای اندکی بین سقف اصلی و سقف کاذب وجود دارد که می‌توان برای پوشش سیم‌ها، خطوط لوله، کانال‌های تهویه و عایق گذاری استفاده کرد. کانال‌های هوا با فناوری اچ‌وی‌ای‌سی (HVAC) در بیشتر ادارات و ساختمان‌های بزرگ در سقف کاذب تعبیه می‌شوند. بدین ترتیب احتیاجی به سوراخ کردن یا جایگذاری کانال در سقف اصلی نخواهد بود.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

انواع سقف کاذب در فردیس

یکی از کاربردهای سقف کاذب ایجاد محیط آکوستیک است. در بیشتر ادارات و بیمارستان‌ها صدای داخل ساختمان پژواک داشته و در داخل اتاق‌ها منعکس می‌شود. افراد خبره و متخصص می‌توانند با سقف کاذب این مشکل را تا حد زیادی حل کنند. گفته می‌شود کاربرد ابتدایی سقف کاذب نیز جهت آکوستیک کردن یک اتاق بوده است.

جدای از موارد بالا می‌توان از سقف کاذب برای نورپردازی حرفه‌ای و تزئینی استفاده کرد. نورپردازی با نورهای رنگی و کنترل شونده یکی از بزرگترین مزیت‌های سقف کاذب است که می‌توان از آن نام برد.

شرکت سامان دکو بهترین انتخاب برای کسانی که بدنبال خرید و اجرای سقف کاذب می باشند، با ما تماس بگیرید تا از قیمت ها و نحوه کار مطلع شوید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات سقف کاذب در فردیس – سایت خدمات سقف کاذب در فردیس – انواع سقف کاذب در فردیس – سقف کاذب مدرن در فردیس – سقف کاذب کلاسیک در فردیس – سقف کاذب زیبا در فردیس