پارتیشن مدرن اداری و مسکونی در کرج

پارتیشن مدرن اداری و مسکونی در کرج

پارتیشن ها در فضاهای مختلفی کاربرد زیادی دارند, در محل مسکونی یا در در محیط کاری شما . ما همواره در زندگی خود به انواع پارتیشن نیاز داریم , به سامان دکو اطمینان کنید و صفر تا صد طراحی و نصب پارنتیشن های خود را به ما بپسارید .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

از محاسن پارتیشن این است که هر زمان جابه جایی کاملاً جمع و نصب می شود، فقط ممکن است اندازه ها تغییر کرده کم یا زیاد شود.معمولاً برای تفکیک فضای اداری روش های خشک ساخت وساز مانند کناف یا سنتی آجرچینی و دیوارکشی وجود دارد، از مهم ترین مزایای پارتیشن نیاز نداشتن به زیرسازی است. همان طور که می دانید جداسازی به روش ساخت وساز نیاز به زیرسازی، رنگ و کاغذدیواری داشته، مصالح بخش داخلی از رویه جداست. در پارتیشن تیغه ای را که می بندید هم سازه است و هم نما و نسبت به روش ساخت وساز سریع تر و سبک تر بوده و ظاهر زیبایی دارد. از سوی دیگر اجازه می دهد نور در محیط واردشده، قابل انتقال است. به دیوار در حالت عادی دست نمی زنید و جابه جایی انجام نمی شود درحالی که پارتیشن به راحتی متناسب با فضا قابل جابه جایی است. امروزه انواع مختلف پارتیشن در بازار موجود می باشد . پارتیشن در خانه علاوه بر نقش جداکننده جنبه دکوراتیو نیز دارد .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارتیشن بندی اداری و مسکونی در کرج – سایت خدمات فروش و نصب پارتیشن در کرج- مرکز انواع خدمات پارتیشن کاری ساختمان اداری و مسکونی در کرج – خدمات پارتیشن بندی – خدمات پارتیشن کاری مدرن در کرج