نصب و فروش کاغذ دیواری در اندیشه فاز چهار

نصب و فروش کاغذ دیواری در اندیشه فاز چهار

خدمات صفر تا صد فروش و نصب کاغذ دیواری دراندیشه فازچهار به همراه تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است. در صورت تمایل به نصب کاغذ دیواری در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

 

02156950061 – 09364879735 – 09353920524

 

 

کاغذ دیواری مینیمال به چه نوع کاغذ دیواری گفته می شود؟

کاغذ دیواری ها تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ دارند و می توانید براساس دکوراسیون خانه خودتان، بهترین طرح و رنگ را انتخاب کنید .

بعضی از افراد دکوراسیون خانه خود را به سبک مینیمال طراحی کرده اند، به همین خاطر نیاز دارند که از کاغذ دیواری های به سبک مینیمال هم استفاده کنند تا مکمل خانه آنها شود .

مینیمال به معنی کمترین شلوغی در خانه است و روی استفاده از کمترین رنگ، کمترین وسایل، کمترین نقش و نگار تاکید دارد . که باعث می شود چشم ما راحت تر بتواند فضای مورد نظر را پردازش کند و در نتیجه ذهن ما هم آرامش بیشتری را تجربه می کند.

 


کاغذ دیواری مینیمال چه مشخصاتی دارد؟

کاغذ دیواری مینیمال، مشخصات خاصی دارد که در این جا به این مشخصات اشاره می کنیم:

 

1- کمترین نقش و نگار:

این کاغذ دیواری ها، کمترین نقش و نگار را دارند و بیشتر سعی می شود در این نوع کاغذ دیواری از خطوط برای ایجاد نقش و نگاره استفاده شود.

 

2- رنگ محدود:

کاغذ دیواری مینیمال دارای چرخه رنگ گسترده ای نمی باشد، به همین خاطر  این مدل کاغذ دیواری ها دارای رنگ های محدودی هستند و رنگ هایی که در آنها استفاده می شوند، در عین شیک بودن آرامش بخش هم می باشند

 

3- متناسب با دکور:

 

کاغذ دیواری همیشه باید متناسب با دکور منزل شما باشد و با انتخاب هوشمندانه آن، می توانید از کاغذ دیواری به عنوان یک مکمل در کنار دکور اصلی استفاده کنید که زیبایی خانه شما را چند برابر کند.

 

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

 02156950061-09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome