نصب و فروش کاغذ دیواری در اندیشه فاز 2

نصب و فروش کاغذ دیواری در اندیشه فاز 2

خدمات صفر تا صد فروش و نصب کاغذ دیواری دراندیشه فاز دو به همراه تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است. در صورت تمایل به نصب کاغذ دیواری در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

 

02156950061 – 09364879735 – 09353920524

 

 

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

در طراحی های خانه‌ ایرانی، یکی از محبوب‌ترین روش‌های دکوراسیون پذیرایی، کاغذ دیواری پشت TV می‌باشد.  نصبک اغذ دیواری پشت TV ترند این روزهای دنیای مد در دکوراسیون داخلی است. البته چه ایده‌ای بهتر و مقرون‌ به‌ صرفه‌تر از نصب کاغذ دیواری چون زیبایی چشمگیری به اتاق پذیرایی شما ببخشد.

 

جدیدترین طرح‌های کاغذ دیواری پشتTV

جدیدترین طرح‌های کاغذ دیواری مخصوص پشت ال سی دی، که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است طرح های  پتینه، هندسی، برجسته، سه بعدی، و راه راه می‌باشد. که در زیر به بررسی آنها می‌پردازیم:

 

 

۱. طرح پتینه

کاغذ دیواری‌با طرح بافت و رنگ‌های ملایم بهترین گزینه برای پشت TV می باشد. از میان انواع بافت، طرح پتینه به علت دارا بودن بافت خاص و نامنظم می‌تواند گزینه ی عالی باشد .

 

2. طرح راه راه

اگر علاقمند به طرح راه راه هستید، و تصمیم دارید کاغذ دیواری دیوار پشت TV خود را راه راه بزنید، انتخاب خوبی می‌تواند باشد.

 


3. طرح سه بعدی

 

طرح کاغذ دیواری سه بعدی یکی از پرطرفدار و محبوب ترین طرحاست  ولی به شرطی که خیلی شلوغ نباشد. تصور کنید که ساعت‌ها به TV  که مداوم‌ در حال نمایش تصاویر متحرک و با نور و رنگ‌های درخشان است، خیره شوید؛ در این صورت چشمانتان به اندازه‌ کافی خسته و خودتان کلافه می‌شود. پس بهتر است  یک پس‌زمینه شلوغ و پر از طرح را به آن اضافه نکنیم.

 

 

4. طرح برجسته

امروزه نسل های جدیدی از کاغذ دیواری‌های با طرح برجسته که دارای نقوش طبیعی‌تر و مدرن می باشد ترند شده است و یکی  از مناسب ترین گزینه‌های برای دیوار پشت TV شما می باشد .

 

5. کاغذ دیواری هندسی

کاغذ دیواری های هندسی انتخاب خوبی برای  پشتTVمی‌تواند باشد به شرط آن که از طرح‌های شلوغ و پیچیده استفاده نشود.

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

 02156950061 -09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402