خدمات کابینت سازی در پرند

خدمات کابینت سازی در پرند

سامان دکو در زمینه طراحی و نصب کابینت , تعمیر و بازسازی , مشاوره رایگان و … در خدمت شما عزیزان ساکن در شهر پرند است . کابینت از موارد ضروری در هر خانه یا محل کار است, کابینت سازی به شما این امکان را میدهد که نظم را به محل مورد نظر خود دعوت کنید . با ما همراه باشید و به ما اطمینان کنید تا بهترین و ماهر ترین کابینت سازان در اختیار شما باشند .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

خدمات کابینت سازی در پرند

کابینت ها از نظر نحوه ی قرار گرفتن به دو دسته تقسیم می شود .کابینت زمینی که می‌تواند روی زمین قرار بگیرد (خدمات آنلاین). ارتفاع این کابینت ها حدود ۸۰ تا ۹۰ سانتی‌متر و پهنای آن بین ۵۰ تا ۶۰ سانتی‌متر است. این کابینت را می‌توان از جنس فلز با ورق 0.58 میلی‌متر تا 0.85 میلی‌متر با درهای دولایه نیز ساخت .دومین دسته از کابینت ها کابینت دیواری است که این نوع در تمام منازل دیده می شود . کابینتی که در ردیف بالا و به دیوار نصب می‌شود و معمولاً لبه پایینی آن در ارتفاع ۱۶۰ سانتی‌متری زمین قرار می‌گیرد . ارتفاع کابینت دیواری بین ۴۲ تا ۶۲ سانتی‌متر و پهنای آن حدود ۳۵ سانتی‌متر است. درهای کابینت‌ها می‌تواند از جنس فلز یا چوب یا لترون یا mdf باشد و گاهی اوقات برای نمای بیشتر از شیشه ساخته شود و معمولاً دارای ۲ لولا در کنار می‌باشند. برای ساختن کابینت با خرده چوب فشرده روکش دار ( لترون ) یا براده چوب فشرده روکش‌دار (mdf) نیاز به یراق خاص خود دارد که شامل لولای توکار ، لولای روکار ، پیچ مونتاژ ۲٫۵، ۳٫۵٬۴٫۵٬۵٫۵، جک ، دستگیره تک پایه و دوپایه ، ریل بدون ترمز و ریل ترمز دار کشو ، و برخی تولیدهای لوکس سوپر مارکتی تو کابینتی دارد .که در ادامه مقاله به توضیح بیشتر هر قسمت پرداخته شده است .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

خدمات کابینت سازی ساختمان در پرند – سایت خدمات کابینت سازی در پرند – مرکز انواع خدمات کابینت سازی ساختمان در پرند – خدمات کابینت سازی مدرن در پرند – خدمات کابینت سازی کلاسیک در پرند – خدمات کابینت سازی و بازسازی در پرند