دیزاین و طراحی داخلی آشپزخانه در اندیشه

دیزاین و طراحی داخلی آشپزخانه در اندیشه

دکوراسیون و طراحی آشپزخانه از با دقت ترین و پیچیده ترین تصمیمات و برنامه ریزی هاست از این رو باید برای آن برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشت . اینطور که طراحان ما باید حواسشان به تناسب رنگ ها و ویژگی های بصری هر رنگ و ترکیب آن با نوع اشپزخانه و سبک طراحی آن باشد . اگر همه موارد ذکر شده با دقت کامل و توسط متخصص انجام شود آشپطخانه شما محیطی جذاب میشود که هیچ وقت از آن خسته نخواهید شد .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

دیزاین و طراحی داخلی آشپزخانه در اندیشه

اگر شما فضای محدودی در آشپزخانه دارید، برای طراحی مدرن باید از کابینت های با ذخیره سازی عالی برخوردار شوید مانند کابینت هایی که قلاب های آویزان دارند. از یخچال های یکپارچه استفاده کنید. استفاده از تن های خنثی باعث می شود که یک آشپزخانه کوچک به نظر برسد. میز آشپزخانه را می توانید از سنگ گرانیت جلا داده شده و سخت انتخاب کنید.
گرچه آشپزخانه های سنتی بر پایه مواد طبیعی شکل می گرفتند اما آشپزخانه های مدرن بر پایه مواد پلاستیکی و سرامیک بنا شده اند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن از سطوح مسطح و کف براق استفاده می شود.
برای انتخاب مبلمان و صندلی آشپزخانه نیز سبک های مختلف و متفاوتی تهیه شده اند. مواردی از این سبک ها به صورت زاویه دار هستند. در این چیدمان برای طراحی کابینت آشپزخانه از کابینت هایی با درب کابلی و شیشه مات یا روکش چوب استفاده می شود.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات طراحی آشپزخانه در اندیشه – سایت دیزاین و طراحی آشپزخانه در اندیشه – مرکز طراحی انواع آشپزخانه کلاسیک و مدرن در اندیشه – خدمات طراحی دکوراسیون آشپزخانه – دیزاین آشپزخانه سنتی در اندیشه