نصب کناف در منجیل آباد

نصب کناف در منجیل آباد

ارائه ی خدمات صفر تا صد نصب و اجرای کناف در منجیل آباد با تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است. در صورت نیاز به اجرای کناف در خانه و یا محل کار خود، می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس حاصل فرمایید:

09364879735 – 09353920524

کناف چیست؟

کناف نوعی صفحه روکش دار گچی است. این محصول، محصول شرکت کناف سازی است؛ این شرکت توسط برادران کناف ( کارل و آنفوس کناف) در سال 1932 تاسیس شد؛ که در حال حاضر، این شرکت یکی از شرکت های بین المللی در صنعت ساخت و ساز به شمار می آید.

اگر ما بخواهیم ساختار کناف را بررسی کنیم، خواهیم دید که کناف دارای سقف ها و دیوارهای جداکننده ای است، که به صورت یکپارچه از جنس آهن گالوانیزه است و صفحات روکش دار (که جنس انها از سیمان و گچ است) بر روی آنها پیچ می شوند.

درز بین صفحات و دیواره ها با بتونه درزگیری پر شده و تشکیل سطحی صاف را داده که رنگ آمیزی خواهد شد.

 

چرا کناف ها تا این اندازه محبوب شدند؟

به دلیل وزن سبک کناف، در هنگام زلزله ایمنی بیشتری خواهید داشت؛ همچنین کناف ها در صورتی که در برابر شعله و حرارت مستقیم قرار بگیرند تا حدود سه ساعت می توانند سالم بمانند و مقاومت کنند.

درواقع چون که کناف بار مرده ساختمان را کاهش می دهد بنابراین هزینه های مربوط به سازه و فونداسیون نیز دچار کاهش می شود.

این مصالح نوین در برابر اصوات، رطوبت و حرارت عایق هستند در کنار تمامی این ویژگی ها، قابلیت نصب سریع و آسان در محل مورد نظر را دارند.

 

در صورت نیاز به اجرا و ارائه خدمات صفر تا صد کناف در منجیل آباد می توانید هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین می توانید برای مشاهده ی نمونه کار های کناف به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402