ماربل شیت در حسن آباد

ماربل شیت در حسن آباد

فروش و نصب ماربل شیت در حسن آباد با قیمت مناسب توسط مجموعه سامان دکو قابل ارائه است. در صورت نیاز به اطلاع از قیمت ماربل شیت و خدمات نصب آن حسن اباد هم اکنون با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

پنج دلیل که در خانه ی خود از ماربل شیت استفاده کنید:

1. موجود در گزینه های مختلف:
پانل های سقفی در انواع مختلفی از الگوها، بافت ها و رنگ ها موجود هستند.

این پانل ها به عنوان پانل های سه بعدی نیز موجود هستند که مانند این مثال ظاهری تزئینی به دیوار می بخشد. پانل های پی وی سی در هر دو فرمت کوچک و بزرگ موجود است که ظاهری بی عیب و نقص به کل طراحی دیوار می دهد.

2. سبک و بادوام:
پانل های پی وی سی مواد سبک، مستحکم و بسیار بادوام هستند که در کارخانه تولید می شوند. حمل و نقل، حمل و نقل و مونتاژ آنها در محل بسیار آسان است و ایجاد الف نمی کند

3. بسیار آب گریز:
پانل های دیوار و سقف پی وی سی از مواد ضد آب ساخته شده اند که این پانل ها را در برابر آب بسیار مقاوم می کند. آنها برای روکش سقف و دیوار در مناطق حساس به رطوبت، به عنوان مثال، حمام، زیرزمین، گاراژ مناسب هستند. از آنجایی که پانل های دیواری PVC در برابر رطوبت مقاوم هستند، از رشد کپک یا کپک پشتیبانی نمی کنند.

4. تعمیر و نگهداری کم:
تمیز کردن پانل های PVC بسیار آسان است. تمیز کردن منظم به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز می شود.

پوشش پلی اورتان روی این پانل ها سطح صاف و صافی به پانل می دهد که از جمع شدن کثیفی جلوگیری می کند.

5. اقتصادی:
پانل های دیوار و سقف PVC ارزان، ارزان و قابل بازیافت هستند. بهترین نکته در مورد پانل های پی وی سی این است که پس از نصب دیوار یا سقف، آماده استفاده هستند و نیازی به رنگ آمیزی یا پولیش ندارند.

اکنون اطلاعات زیادی در مورد ورق های PVC دارید. به همین دلیل می توانید پانل های دیواری پی وی سی را انتخاب کنید و دیوارهای خود را جذاب و تزئینی جلوه دهید.

 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت ماربل شیت در حسن آباد هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524