ماربل شیت در منجیل اباد رباط کریم

ماربل شیت در منجیل اباد رباط کریم

فروش و نصب ماربل شیت در دماوند با قیمت مناسب توسط مجموعه سامان دکو قابل ارائه است. در صورتی که نیاز به اطلاع از قیمت ماربل شیت و خدمات نصب آن در دماوند را دارید هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

ماربل شیت چیست؟

ماربل شیت پی وی سی نوعی محصول تزئینی با بافت، طرح و بافت واقعی از سنگ مرمر طبیعی است. این نه تنها دارای اثر تزئینی واقعی از سنگ مرمر طبیعی و عملکرد برتر کاشی های سرامیکی است، بلکه عیوب طبیعی مختلف مرمر طبیعی را نیز رها می کند. این یک مبتکر عصر ساز در صنعت دکوراسیون و همچنین یک کار نماینده از دکوراسیون دیوار بالا مدرن است. این به دنبال تراشه های سرامیکی، آجرهای صیقلی یکی دیگر از دسته های جدید تخته دیواری پس از آجر آنتیک و کاشی سرامیک سنگ میکروکریستالی است. در دکوراسیون منزل درجه یک باید از تخته دیواری استفاده شود و اولین انتخاب باید ماربل شیت تبدلی باشد.

پی وی سی یک ماده خام پلاستیکی رایج و یکی از بزرگترین محصولات پلاستیکی در جهان است. ارزان و پرکاربرد است. با توجه به کاربردهای مختلف می توان افزودنی های مختلفی را اضافه کرد. PVC می تواند خواص فیزیکی و مکانیکی متفاوتی را نشان دهد. انواع محصولات سخت، نرم و شفاف را می توان با افزودن مقدار مناسب نرم کننده تهیه کرد.

UPVC مقاومت کششی، خمشی، فشاری و ضربه ای خوبی دارد و می تواند به تنهایی به عنوان مصالح سازه ای مورد استفاده قرار گیرد. نرمی، ازدیاد طول در هنگام شکست و مقاومت در برابر سرما PVC نرم افزایش می یابد، اما شکنندگی، سختی و استحکام کششی کاهش می یابد. در این میان، PVC سخت حدود 2/3 بازار و PVC نرم 1/3 را به خود اختصاص داده است. PVC نرم عموماً برای کف، سقف و سطوح چرمی استفاده می شود. تخته سخت PVC به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی برای ساخت پوشش مخازن مختلف ذخیره سازی، تخته های راه راه ساختمان ها، سازه های در و پنجره، تزئینات دیوار و سایر مصالح ساختمانی استفاده می شود.

 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت ماربل شیت در دماوند هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524