ماربل شیت در نسیم اباد

ماربل شیت در نسیم اباد

فروش و نصب ماربل شیت در نسیم آباد با قیمت مناسب توسط مجموعه سامان دکو قابل ارائه است. در صورتی که نیاز به اطلاع از قیمت ماربل شیت و خدمات نصب آن در نسیم اباد را دارید هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

مزایای ماربل شیت: 

1. سبک وزن
یکی از بزرگترین مزایای نصب ورق ماربل شیت این است که بسیار سبک تر از سایر مصالح دیواری است. این ورق‌ها علاوه بر سبک‌تر بودن، باعث صرفه‌جویی زیادی در هزینه شما می‌شوند، زیرا فرآیند حمل و نقل و نصب بسیار آسان‌تر است. بنابراین، اگر می خواهید ظاهر سنگ طبیعی طراحی داخلی را بهبود بخشد و در عین حال راه حلی سبک و مقرون به صرفه می خواهید، حتماً باید به سراغ ماربل شیت بروید.

2. دوستدار محیط زیست
هنگام نصب دیوارپوش ماربل شیت، با راه حل دیوار کشی سازگار با محیط زیست سر و کار دارید. بله، آنها از موادی ساخته شده اند که کمترین تأثیر را بر محیط زیست دارند. بنابراین بدون نگرانی از آسیب های محیطی می توانید این ورق ها را در منزل خود نصب کنید.

3. بودجه پسند
یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که بسیاری از صاحبان خانه‌ها به سمت صفحات دیواری می‌روند، مقرون به صرفه بودن آن‌ها است. آنها ظاهر و ظرافتی شبیه مرمر را به خانه شما می آورند. با این حال، آنها به اندازه سنگ های طبیعی قوی و بادوام نخواهند بود. اما اگر بودجه کمی دارید، باید به فکر نصب این ورق ها باشید.

جدا از اینکه این ماربل شیت ها مقرون به صرفه هستند، می توانند تا حد زیادی در هزینه شما صرفه جویی کنند. آنها می توانند مقدار زیادی از پول شما را در نصب، حمل و نقل و نگهداری صرفه جویی کنند. بنابراین، یشدت مقرون به صرفه هستند.

4. انعطاف پذیر
هنگامی که می خواهید ورق ها را در ناحیه ای که کمی خمیده یا غیرعادی است نصب کنید، این ورق ها را می توان در آن قسمت ها نیز نصب کرد. بنابراین،ورق های ماربل شیت انعطاف پذیر نیز هستند و می توانند بر روی هر دیواری نصب شوند.

5. همه کاره
همانطور که می دانید، سنگ مرمر به دلیل ظاهر زیبا، رنگ های منحصر به فرد و الگوهای متمایز خود شناخته شده است. این ورق ها نه تنها از نظر ظاهری، می توانند در زمینه های مختلف کاربردی از جمله نما، دیوارهای داخلی اتاق، محوطه سازی در فضای باز و غیره نصب شوند.

بهترین بخش در مورد این ورق ها این است که می توان آنها را روی یک بستر بتنی یا چوبی نصب کرد. بنابراین، اگر صفحات دیواری ماربل شیت را در خانه خود نصب کنید، یک راه حل دیواری همه کاره دریافت خواهید کرد. حتی می‌توانید ایده‌های متفاوتی برای پوشش دیواری به کار ببرید تا فضای خود را زیباتر کنید.

6. دیوارهای آسیب دیده یا ناهموار را بپوشانید
اگر دیوارهای ناخوشایند، آسیب دیده یا ناهموار دارید، این ورق ها برای پوشاندن آنها عالی هستند. دیوارهای اکثر حمام ها دارای نقص های جزئی هستند. این معمولاً خانه های قدیمی را بیشتر از ساخت و سازهای جدید تحت تأثیر قرار می دهد. با این حال، سطوح ناهموار دیوار می تواند در هر خانه ای رخ دهد. صفحات دیواری با ورق مرمر ممکن است این را بپوشانند تا ظاهری کاملاً صاف و یکنواخت ایجاد کنند.

7. بادوام
مانند سنگ طبیعی، این پانل های روکش سنگی بادوام هستند و می توانند برای سال های آینده دوام بیاورند. اگر به درستی نصب و مراقبت شود، این ورق ها عملکرد خوبی دارند و به شما کمک می کنند تا به ظاهر مرمر دلخواه خود بر روی دیوارهای خود برسید. این ورق های سنگ مرمر در کنار دوام، حتی در شرایط مختلف نیز رنگ و ظاهر خود را حفظ خواهند کرد. با این حال توصیه می شود این ملحفه ها را به طور مرتب تمیز و نگهداری کنید تا ظاهر زیبای خود را برای سال های آینده حفظ کنید.

8. تمیز کردن آسان
سطح صاف و صاف پانل های PVC تمیز کردن آنها را ساده می کند. به سادگی با یک پارچه و مقداری آب گرم و صابون، مکان‌هایی که جدا کردن آن‌ها دشوار است را پاک کنید یا خراش دهید. بعد از استفاده از وان یا دوش از حمام و دوش استفاده کنید زیرا حمام و دوش رطوبت را جمع می کنند. به سادگی پانل ها را پاک کنید تا از رطوبت اضافی خلاص شوید و اجازه دهید در هوا خشک شوند. از یک حوله میکروفیبر برای پاک کردن پانل ها برای درخشندگی بدون رگه استفاده کنید.

 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت ماربل شیت در نسیم آباد میتوانید هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524