ماربل شیت در افسریه

ماربل شیت در افسریه

فروش و نصب ماربل شیت در افسریه با قیمت مناسب توسط مجموعه سامان دکو قابل ارائه است. در صورتی که نیاز به اطلاع از قیمت ماربل شیت و خدمات نصب آن در ورامین را دارید هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

ماربل شیت چیست؟

ورق سنگ مرمر (ماربل شیت) UV یک ورق با ظاهر “فرابنفش” است که ظاهری پیچیده و ساده به فضای داخلی می دهد.

برای اکثر کاربردهای ساختمانی برای نصب در کف مناسب است. اقلام نساجی را می توان برای محافظت از یک محصول یا استفاده کننده در برابر اشعه ماوراء بنفش استفاده کرد، اما برای انجام این کار به طور موثر پارچه نیاز به مقاومت در برابر انتقال UV از طریق الیاف تشکیل دهنده یا نفوذ دارد.

از تشعشعات از طریق فاصله پارچه. این بدان معناست که خود فیبرها باید در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم باشند و ساختار پارچه باید شفافیت نوری خوب اما کم داشته باشد.

ما در میان سازمان های قابل توجهی قرار داریم که در ارائه ورق سنگ مرمر UV با کیفیت بالا فعالیت می کنند. پنل ارائه شده دقیقا با استفاده از پلی وینیل کلراید درجه یک و تکنیک های جدید زیر نظر کارشناسان ما طراحی شده است.

پنل ارائه شده به طور گسترده در خانه ها، هتل ها، ادارات و مکان های دیگر برای ارائه ظاهری مسحورکننده استفاده می شود. علاوه بر این، پنل ارائه شده در اندازه ها و طرح های مختلف برای مشتریان ما موجود است.

 

مزایای فراوان ماربل شیت :

 

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت ماربل شیت در ورامین هم اکنون با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524