پارتیشن مدرن اداری در تهران

پارتیشن مدرن اداری در تهران

دیوار جدا کننده یا پارتیشن , مربوط به طراحی فضای داخلی ساختمان است. در عصر حاضر به دلیل محدودیت جا ; معماران و طراحان دست به ایده ای زده و ساختمان های اداری یا مسکونی را بنابر سلایق و علایق خود پارتیشن بندی میکنند تا از همه فضای موجود در یک ساختمان استفاده کنند . سامان دکو آماده ارائه خدمات نصب و فروش پارتیشن های اداری و مدرن و شیک برای شما در تهران است .
پارتیشن به معنای قسمت بندی و جداسازی ست. با استفاده از پارتیشن بندی میتوان از فضای مورد نظر استفاده بهینه نمود. مثلا فضاهای بزرگ را میتوان به چند قسمت تقسیم بندی کرد و عملکردی متفاوت در هر بخش انجام داد. از پارتیشن بندی در انواع مکان های اداری, مسکونی و غیر مسکونی میتوان استفاده نمود و با تفکیک فضا چندین فضای کاربری طراحی و ایجاد کرد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

پارتیشن مدرن اداری در تهران

پارتیشن ها به دو دسته ی ثابت و متحرک دسته بندی میشوند. پارتیشن ثابت بر روی زمین پیچ و مهره و نصب میشود. ارتفاع بعضی از این پارتیشن ها بلند است و به سقف متصل میشود و ارتفاع بعضی دیگر کوتاه میباشد. پارتیشن متحرک یا شناور همانطور که از اسمش پیداست قابل جا به جایی ست و میتوان محل قرارگیری آن را طبق دکوراسیون مورد نظر تغییر داد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارتیشن بندی اداری و مسکونی در تهران – سایت خدمات فروش و نصب پارتیشن در تهران – مرکز انواع خدمات پارتیشن کاری ساختمان اداری و مسکونی در تهران – خدمات پارتیشن بندی – خدمات پارتیشن کاری مدرن در تهران