پارتیشن بندی اداری و مسکونی در سعادت آباد

پارتیشن بندی اداری و مسکونی در سعادت آباد

اگر دفتر کار خود را با طراحی و دیزاین های قدیمی طراحی کرده اید وقت آن است که به فکر ایده جدید و مدرن تر باشید . همیشه فکر میکنیم پارتیشن بندی اختصاص به محیط های اداری دارد درحالیکه امروزه بخش عمده پارتیشن بندی ها در منازل مسکونی انجام میشود , چرا که در پارتیشن بندی سعی ما این است که از کمترین فضا بیشترین استفاده و بهره را برد . پارتیشن بندی در زیر مجموعه طراحی داخلی و دکوراسیون است . سامان دکو اماده همکاری و ارائه خدمات در زمینه فروش و نصب پارتیشن و مشاوره رایگان است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

امروزه انواع متنوع و متعددی از پارتیشن در بازار موجود است که مانند دیوار، نقش جدا کننده را در فضا ایفا می‌کند و از طرفی به‌علت تنوع در فرم، اندازه، نوع کاربری، متریال، رنگ، بافت و …، عنصری کامل کننده در طراحی فضا به شمار می‌آید. استفاده از پارتیشن‌بندی در فضاهای مسکونی علاوه بر کاربرد، جنبه دکوراتیو نیز دارد. مخصوصا در فضاهایی با متراژ کم، نوع پارتیشن نباید باعث کوچک شدن فضا شود. پارتیشن‌ها یا جدا کننده‌ها می‌توانند با ارتفاع بسیار کوتاه نصب شوند. در این حالت به‌صورت دیوارک عمل کرده و معمولا در محیط‌های یکپارچه مانند هال و پذیرایی برای جداسازی دو فضا به‌کار می‌روند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارتیشن بندی اداری و مسکونی در سعادت آباد – سایت خدمات فروش و نصب پارتیشن در سعادت آباد – مرکز انواع خدمات پارتیشن کاری ساختمان اداری و مسکونی در سعادت آباد – خدمات پارتیشن بندی – خدمات پارتیشن کاری مدرن در سعادت آباد