خدمات فروش و نصب پارکت و لمینت در فردیس

خدمات فروش و نصب پارکت و لمینت در فردیس

شرکت سامان دکو متخصص دکوراسیون داخلی با کادر فنی مجرب آماده ارائه انواع خدمات دکوراسیون داخلی از قبیل پارکت و لمینت می باشد.

لمینیت (laminate) که اصطلاحا به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می گویند ، از جنس HDF ، الیاف چوب فشرده (Hard Density Fiberboard) می باشد و مانند پارکت مستقیما از خود چوب درختان ساخته نمی شود

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات فروش و نصب پارکت و لمینت در فردیس

همانطور که گفته شد کفپوش‌های لمینت مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شوند. این یک مزیت برای لمینت‌ها محسوب می‌شود چرا که برای تولید آنها دیگر نیازی به قطع درختان وجود ندارد. استفاده از لایه‌ی محافظ و همچنین لایه‌ی مغزی فشرده در لمینت‌ها باعث تولید کفپوشی بسیار مقاوم نسبت به پارکت شده است که در عین زیبایی، مقاومت بسیاری نیز دارد. البته می‌توان گفت مقاومت کفپوش لمینت در برابر آب صددرصد نیست و بهتر است در فضاهایی که احتمال ریزش آب وجود دارد (مانند آشپزخانه) از آنها استفاده نشود. امروزه لمینت یکی از محبوب‌ترین کفپوش‌ها است و به واسطه‌ی مزایایی که نسبت به پارکت چوبی دارد، تبدیل به یکی از بهترین انتخاب‌ها شده است.

مهمترین بخش دکوراسیون داخلی ساختمان مربوط به کف ساختمان است، اگر کف ساختمان شما زیبا باشد جوری خود را نشان می دهد که کل ساختمان از زیبایی برق بزند پس در انتخاب کف پوش دقت کنید، شما میتوانید با ما تماس بگیرید تا مشاوره بیشتری به شما ارائه دهیم.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات فروش و نصب پارکت و لمینت در فردیس – سایت خدمات فروش و نصب پارکت و لمینت در فردیس – پارکت و لمینت ارزان در فردیس – خدمات پارکت و لمینت زیبا در فردیس