خدمات فروش و نصب پارکت در ملارد

خدمات فروش و نصب پارکت در ملارد

آیا بدنبال کف پوشی با ظاهری زیبا و قیمت مناسب می گردید؟

آیا کف پوش منزل شما کسل کننده است؟

شرکت سامان دکو با متنوع ترین و زیباترین طرح ها با قیمت مناسب و نصب آن با جدیدترین ابزار و مجرب ترین افراد آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن ملارد می باشد.

برای هماهنگی با مبلمان و نورپردازی خانه می توانید پارکت لمینت مناسبی را انتخاب کنید و فضایی دوست داشتنی و دلنشینی را فراهم کنید. با انتخاب نامناسب کفپوش از دکوراسیون منزل خود خسته خواهید شد. برای انتخاب کفپوش و پارکت لمینت گزینه های مختلفی وجود دارد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات فروش و نصب پارکت در ملارد

در نگاه اول شاید فکر کنید که آنها الوارهای واقعی اند اما با کمی دقت به مصنوعی بودن آنها پی می برید. در واقع لمینت ها از چند لایه چوب متراکم و به هم فشرده «اچ دی اف» ساخته شده اند و سطح خارجی آنها روکشی دارد که مشابه نقش و نگارهای چوب طبیعی است. این را هم بدانید که لمینت ها در گروه کفپوش های مدرن جای می گیرند و قدمتشان به نیم قرن هم نمی رسد. لمینت ها برای اولین بار در سال ۱۹۷۷ توسط یک شرکت سوئدی اختراع شدند. این کمپانی در سال ۱۹۸۴ محصولات خود را روانه بازار کرد. امروزه این کفپوش ها توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند و در سراسر دنیا محبوبیت زیادی دارند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات فروش و نصب پارکت در ملارد – سایت خدمات فروش و نصب پارکت در ملارد – بهترین خدمات فروش و نصب پارکت در ملارد – پارکت و لمینت زیبا در ملارد