خدمات پارکت و لمینت در شهریار

خدمات پارکت و لمینت در شهریار

شرکت سامان دکو با چنین سال فعالیت در زمینه خدمات دکوراسیون داخلی ساختمان، آماده ارائه خدمات پارکت و لمینت با قیمت مناسب به اهالی شهرستان شهریار می باشد.

پارکت (در زبان فرانسوی: Parquet) شاید جذاب‌ترین کفپوشی است که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته چرا که از چوب طبیعی ساخته شده است. لذتی که قدم گذاشتن روی کفپوش چوبی طبیعی ایجاد می‌کند بر کسی پوشیده نیست. برای تولید پارکت‌ها فرآیند خاصی انجام نمی‌شود. چوب درختان را برش زده و به قطعات و الوارهای کوچکتر تبدیل می‌کنند. این قطعات کوچکتر را بسته به سبک مورد نظر و انتخاب طراح و صاحب ملک، کنار هم قرار می‌دهند و با چسب‌های مخصوصی به کف خانه می‌چسبانند. پس از چسباندن قطعات پارکت به کف، ۲۴ ساعت به آن زمان می‌دهند تا در جای خود ثابت شود. پس از آن به اصطلاح مرحله پرداخت می‌رسد که در این مرحله روی کل سطح پارکت شده را ساب زده و سپس آن را با لاک مخصوصی می‌پوشانند. این کار باعث جذابیت بیشتر ظاهر کفپوش چوبی و همچنین دوام بیشتر آن می‌شود. تفاوت رنگ و قیمت پارکت‌ها در اصل در نوع درختی است که چوب پارکت‌ها از آن تهیه شده است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارکت و لمینت در شهریار

فواید پارکت و لمینت:

پارکت و لمینت خیلی به صرفه تر است و هزینه کمتری نسبت به کف پوش های دیگر دارد و همچنین زیبایی منحصر به فرد این محصول باعث شده که یکی از بهترین محصول های خدمات دکوراسیون داخلی باشد.

شرکت سامان دکو در شهرستان شهریار خدمات پارکت و لمینت دارد و شما می توانید با ما تمسا حاصل فرمایید تا از قیمت ها و طرح ها بیشتر مطلع شوید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارکت و لمینت در شهریار – سایت خدمات پارکت و لمینت در شهریار – بهترین پارکت و لمینت در شهریار – پارکت و لمینت ارزان در شهریار – پارکت و لمینت باکیفیت در شهریار