خدمات پارکت و لمینت در تهران

خدمات پارکت و لمینت در تهران

شرکت تخصصی سامان دکو با بکارگیری مجرب ترین افراد و انجام کار با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهترین انتخاب برای کسانی که بدنبال بهترین خدمات پارکت و لمینت در شهر تهران می باشند.

فواید استفاده از پارکت و لمینت:

در نسل کفپوش های پیش از لمینت، برای چسباندن کفپوش لمینت و سفت شدن آن از چسب و ابزارهای این چنینی استفاده می‌شد. این کار از چند جهت بد بود، مثلا چسب ها پس از مدتی ضعیف می‌شدند و کف پوش کنده می‌شد. در لمینت اما این مشکل رفع شده است چرا که لمینت ها بدون چسب و به خاطر وزنشان است که روی زمین قرار می‌گیرند و توسط clic ها سفت می‌شوند.

یکی دیگر از فواید عدم استفاده از چسب، این است که شما را قادر به دوباره استفاده کردن از پارکت لمینت می‌کند. همانطور که می‌دانید هر بار راه اندازی کفپوش برای خانه معمولا هزینه زیادی دارد، ولی با استفاده از پارکت لمینت ها این نگرانی نیز برطرف می‌شود چراکه می‌توانید آن ها را به راحتی جا به جا کنید.

یکی از انتظارات همه ما از کفپوش خانه، کاهش صدا و هم چنین نگه داری هوای داخل خانه است. این پارکت لمینت ها برای این کار نیز بسیار مفید خواهند بود چرا که عایق صدا و گرمای خیلی مناسبی هستند. یک مورد دیگر که حائز اهمیت است، میزان حساسیت به آب است. می‌دانید که در سطح کف خانه احتمال ریختن آب و مایعات زیاد است، به همین دلیل هم میزان مقاومت به آب حائز اهمیت است. پارکت لمینت ها نسبت به چوب در مقاومت در برابر آب بهتر هستند ولی این به معنی مقاوم بودن آن ها در برابر آب به صورت کامل نیست.

یکی از مشکلاتی که در پارکت های قدیمی وجود داشتند ولی با آمدن پارکت لمینت حل شد، میزان حساسیت به اجسام نوک تیز بوده است. پارکت لمینت ها بسیار بسیار مقاوم تر از پارکت های قدیمی هستند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارکت و لمینت در تهران

پارکت لمینت ها به هنگام نصب به کف چسب نمی خورند بلکه با شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد به صورت نر و ماده درون یکدیگر قرار می گیرند و هرچه متراژ کار بالاتر می رود وزن لمینت های در هم قفل شده نیز به نسبت بیشتر می شود و همین وزن یکی از عوامل نگهدارنده لمینت ها بر روی کف بدون استفاده از چسب می باشد.

شما می توانید با شرکت سامان دکو تماس حاصل فرمایید تا از قیمت ها و اطلاع بیشتر از طرح های ما مطلع شوید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 انواع خدمات پارکت و لمینت در تهران – سایت خدمات پارکت و لمینت در تهران – ارزان ترین پارکت و لمینت در تهران – پارکت و لمینت زیبا در تهران – مجلل ترین پارکت و لمینت در تهران