خدمات پارکت و لمینت در شهر قدس

خدمات پارکت و لمینت در شهر قدس

تیم کارشناسی و نصب شرکت سامان دکو با به کار گیری از بهترین و به روز ترین متد های دنیا آماده ارائه انواع خدمات در زمینه پارکت و لمینت به شما عزیزان ساکن شهر قدس می باشد.

لمس کردن چوب در زیر پا و قدم زدن روی کفپوشی از جنس چوب ظریف و طبیعی، همیشه خوشایند و دلچسب است. ذات ما از طبیعت است و از آنجا که چوب به طور مستقیم از دل طبیعت و جنگل ها استخراج می‌شود، وقتی به عنوان تزئیان فضای زندگی بکار می‌رود حسی از آرامش ، لذت و گرمی را در ناخودآگاه انسان بیدار می‌کند. اما استفاده از چوب طبیعی به عنوان پارکت چوبی مشکلاتی را نیز به همراه دارد. برای نمونه، از معایب پارکت چوبی می‌توان به حساسیت بالا نسبت به رطوبت اشاره کرد. تورم و باد کردن پارکت در معرض رطوبت، دشواری نظافت پارکت چوبی و گران تر بودن پارکت چوبی نسبت به لمینت نام برد. مهمترین ایراد پارکت برداشت بی‌رویه‌ی چوب از جنگل ها و آسیبی است که به زمین وارد می‌کند. این آسیب زدن مستقیم به طبیعت شاید برای افراد خوشایند نباشد و حس بدی را به آنها منتقل کند. در طرف مقابل لمینت در حالی‌که زیبایی و ظرافت چوب را داراست، مشکلات فوق را ندارد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارکت و لمینت در شهر قدس

دور تا دور هر تایل لمینت شیارهایی وجود دارد که در اصطلاح به  آنها کلیک می گویند. کلیک ها در هنگام نصب به هم چفت و بست می شوند. کلیک ها خود دارای انواع مختلفی هستند. شرکتهایی در سطح دنیا وجود دارند که کار و فعالیتشان به طور تخصصی طراحی و ساخت کلیک  می باشد. چیزی که شما به هنگام خرید یک پارکت لمینت باید به آن توجه داشته باشید، اندازه کلیک است. توجه نمائید که بیرون زدگی کلیک و شیار پارکت لمینت نباید کوچک باشد. اگرچه بزرگ بودن کلیک و شیار لمینت دلیل بر خوب بودن و استحکام آن نیست. اما کوچک بودن کلیک لمینت حتما می تواند دلیل خوبی باشد تا بدانید که کالا از کیفیت پائینی برخوردار است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارکت و لمینت در شهر قدس – سایت خدمات پارکت و لمینت در شهر قدس – بهترین خدمات پارکت و لمینت در شهر قدس – مدرن ترین پارکت و لمینت در شهر قدس