پارتیشن بندی محیط کار و خانه در شهریار

پارتیشن بندی محیط کار و خانه در شهریار

آیا دفتر کار و محل شغل شما یکنواخت شده؟ آیا فضای های اضافی زیادی در دفتر کار شما دیده میشود که نمیدانید آن را چگونه کارآمد کنید ؟ آیا تا بحال به بازسازی و نوسازی و مدرن کردن دفتر کار خود فکر کرده اید؟ خانه کوچکی دارید که نمیدانید چگونه فضاها را از هم جدا کرده و از تمام محیط استفاده کنید؟ خانه بزرگی دارید و نمیدانید از چه پارتیشن بندی برای آراستن منزل خود استفاده کنید؟ ما اینجاییم که به شما عزیزان ساکن در شهریار کمک کنیم . سامان دکو آماده ارائه هر نوع خدمات فروش و نصب پارتیشن های دلخواه شما در محل زندگی تان است .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

پارتیشن بندی محیط کار و خانه در شهریار

برای ایجاد پارتیشن در فضا، پلان فضای مذکور را ترسیم کنید، مقیاس را در اندازه و محل قرارگیری پارتیشن مدنظر قرار دهید؛ پس از بررسی سیرکولاسیون (محدوده تردد و رفت و آمد) در پلان و تطبیق اندازه پارتیشن با متراژ فضا و تصمیماتی درباره رنگ و فرم آن، می‌توانید پارتیشن‌ را در فضا اجرا کنید.
می‌توانید پارتیشن‌ را در فضاهای مسکونی برای کاربری‌های زیر استفاده کنید:
جداسازی فضای ورودی از فضاهای دیگر
جدا‌سازی فضای هال و پذیرایی
جدا‌سازی پذیرایی از غذا خوری
پنهان کردن قسمت‌های قناس فضا، ستون‌های قرار‌گرفته در مرکز یا فضاهایی با دیوار کج
برای فضاسازی در اتاق خواب‌های بزرگ و تبدیل آن به دو اتاق تو در تو مثلا اتاق کار و فضای کار یا قسمت خواب و فضای تعویض لباس و…..

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارتیشن بندی اداری و مسکونی در شهریار – سایت خدمات فروش و نصب پارتیشن در شهریار – مرکز انواع خدمات پارتیشن کاری ساختمان اداری و مسکونی در شهریار – خدمات پارتیشن بندی – خدمات پارتیشن کاری مدرن در شهریار