خدمات نصب و تعمیر توری پلیسه در سعادت آباد

خدمات نصب و تعمیر توری پلیسه در سعادت آباد

توری های ساده و قدیمی که معمولا با چسب به روی پنجره ها نصب میشدند , سریع کثیف شده و رنگ آنها تیره میشد , توری های قدیمی عمر کمی دارند چرا که دائم در معرض خورشید و گرد و غبارند , نسل جدید توری ها بنام توری پلیسه یا توری آکاردئونی تمام مزایایی که فکرش را بکنید را داراست. طول عمر بالا – تمیزی دائمی به دلیل داشتن قابلیت شستشو – دارای استحکام بالا – نصب آسان و….
سامان دکو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در سعادت آباد, شهرک غرب میباشد . برای برقراری ارتباط با ما از طریق شماره زیر اقدام کنید .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

انواع توری پنجره

توری ثابت
انواع توری پنجره توری ثابت پنجره دوجداره مناسب پنجره هایی است که دسترسی به آن کمتر بوده، ابعاد کوچکی دارند و در اکثر مواقع باز هستند. پنجره های دوجداره سرویس و یا پنجره هایی که نقش تهویه هوا را دارند از جمله پنجره هایی هستند که شرایط استفاده از توری پنجره ثابت را دارند. البته برای این نوع پنجره ها از توری های دیگر نیز می توان استفاده کرد.

توری رولینگ یا جمع شونده
قسمت اصلی توری های رولینگ محفظه ای است که در آن توری جمع می شود. قطعاتی که موجب رول شدن این توری می شوند در این محفظه قرار دارند. مکانیزم حرکت این توری پنجره همانند حرکت کرکره پارکینگ می باشد. متاسفانه بدلیل پلاستیکی و شکننده بودن قطعات رول کننده در بازار، این توری از سبد محصولات حذف گردیده است. در واقع در آرکوین محصولی ساخته و عرضه می شود که خانواده آرکوین به کیفیت و کارایی آن اعتماد داشته باشند.

توری پلیسه آکاردئونی
بیشترین میزان تولید و فروش توری پنجره مربوط به توری پلیسه می باشد. قطعات مورد استفاده در این نوع توری، مناسب کارکرد آن طراحی گردیده است و تا سالها از کیفیت آن کاسته نخواهد شد. این نوع توری بصورت مکانیکی و با کمک حرکت دست به آسانی باز و بسته می شود. توری پلیسه، خود به انواع دیگری تقسیم بندی می شود:

• توری پلیسه افقی
• توری پلیسه عمودی
• توری پلیسه دوطرفه افقی
• توری پلیسه دبل فریم

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات نصب توری پلیسه در سعادت آباد – سایت خدمات نصب و فروش توری پلیسه در سعادت آباد – مرکز انواع نصب توری پلیسه در سعادت آباد – خدمات نصب توری پلیسه – توری آکاردئونی در سعادت آباد – خدمات نصب توری پلیسه در سعادت آباد