توری پلیسه ای در تهران

توری پلیسه ای در تهران

با شروع فصل گرما , اگر خنک کننده داخلی در خانه نداشته باشید , قطعا از گرما کسل و بی حال میشوید و مجبور به باز کردن درب خانه و پنجره ها خواهید شد, این بهترین راه حل برای حل گرما است البته در شرایطی که وجود مگس ها و پشه شما را اذیت نکنند. شما با استفاده از توری های پلیسه ای خیلی راحت و آسوده باشید و به سادگی درب پنجره اتاق خود را باز کنید و از هوای بیرون لذت ببرید .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

توری پلیسه نسل جدید توری های پشه بند می باشند که به جای توری های ثابت سنتی در انواع پنجره های چوبی ، آهنی ، آلومینیومی و پی وی سی قابل استفاده می باشند. از مزایای این توری پلیسه این است که چارچوب توری در اثر باز و بسته شدن دیگر دفرمه نمی شود و از طرف دیگر با توجه به باز و بسته شدن خود تور داخل چارچوب، طول عمر توری بیشتر می شود و نظافت آن آسانتر است. بدین معنی که فقط در زمان نیاز به استفاده از توری ، آن را باز کرده و در صورت عدم نیاز به توری مانند فصل سرما و یا در مواقعی که از سیستم های خنک کننده داخل خانه ها استفاده می شود و پنجره و درها بسته هستند توری پلیسه نیز بسته شده و داخل کلاف خود قرار می گیرد. بدین ترتیب بطور مدام در مجاورت نور خورشید و بارش باران و گرد و خاک قرار نمی گیرد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات نصب توری پلیسه در تهران – سایت خدمات نصب و فروش توری پلیسه در تهران – مرکز انواع نصب توری پلیسه در تهران – خدمات نصب توری پلیسه – توری آکاردئونی در تهران – خدمات نصب توری پلیسه در تهران