نصب و فروش پوستر در پرند فاز 3

نصب و فروش پوستر در پرند فاز 3

ارائه ی خدمات صفر تا صد فروش و نصب پوستر به همراه تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است.

چنانچه قصد نصب و خرید پوستر در فاز سه شهر پرند را دارید هم اکنون می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید:

 

09364879735 – 09353920524

 

کاربردهای متنوع پوستر دیواری:

به صورت کلی پوستر دیواری را می‌توان در بسیاری از فضاها مانند نشیمن و اتاق خواب استفاده کرد. در صورتی که می‌خواهید پوستر دیواری را در پذیرایی نصب کنید، بهتر است که آن را روبروی کاناپه قرار دهید زیرا در این حالت جذابیت و زیبایی بیشتری خواهد داشت. با توجه به کاربردهای فراوانی که در پوستردیواری وجود دارد، قصد داریم برخی از مهم‌ترین کاربردهای آن را بیان کنیم.

 

زیباسازی فضای مسکونی:

بزرگترین کاربرد پوستر دیوا‌ری مربوط به فضای داخلی خانه‌ها می‌شود. برای اینکه شما بتوانید در خانه جلوه جدیدی ایجاد کنید، مسلما استفاده درست از انواع پوستر د‌یواری می‌تواند برای شما بهترین راهکار را به همراه داشته باشد. بسیاری از افراد از پوستر‌ دیواری در پشت میز تلویزیون استفاده می‌کنند که جذابیت خاصی ایجاد خواهد کرد. کاغذ دیواری پشت تلویزیون نیز همانند پوستردیواری گزینه جذابی برای دیزاین دیوار پشت تلویزیون است.

 

اگر پوستر دیواری مانند کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر به منظور استفاده در اتاق زوجین خریداری می‌شود، بهتر است که طرح آن عاشقانه و مینیمال باشد. همچنین در اتاق کودکان نیز بهتر است که از انواع طرح‌های زیبای کودکانه استفاده شود تا کودک بتواند بهترین حس را در اتاق خود تجربه کند. استفاده از طرح‌هایی نظیر مرد عنکبوتی و باب اسفنجی برای کودکان بسیار مفید است و حس فوق‌العاده‌ای را در آنان زنده خواهد کرد.

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های پوستر می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402