بازسازی و تعمیر ساختمان های قدیمی در تهران

بازسازی و تعمیر ساختمان های قدیمی در تهران

آیا منزل شما قدیمی شده است؟ آیا تمام بخش های ساختمان فرسوده است؟ آیا گمان میکنید که دیگر وقت تخریب ساختمان است؟ آیا دیوار ها شکستگی برداشته است و خانه شما شبیه خانه ارواح است؟ سامان دکو آماده ارائه خدمات در زمینه بازسازی ساختمان برای شما ساکنان عزیز در شهر تهران است . صفر تا صد کار خود را به ما بسپارید و به سامان دکو اعتماد کنید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

بازسازی و تعمیر ساختمان های قدیمی در تهران

بازسازی ساختمان یا نوسازی ساختمان برای آن ها که میخواهند در سال جدید تغییراتی را در محل زندگی خود ایجاد کنند گزینه بسیار خوبی است.بعضی وقت ها این بازسازی مربوط به کل یک خانه می باشد و مالک ساختمان تغییرات اساسی برای ساختمان در نظر میگیرد.

بیشترین تغییراتی که برای نو نوار کردن خانه در بازسازی ساختمان نظر یگیرند به شرح زیرمی باشد:

1-اگر آشپزحانه با معماری قدیمی به شکلclose می باشد. بنابر سلیقه مالک و با مشورت طراح داخلی به یک آشپزخانه openبا بهترین استفاده از تمامی فضاهای موجود در آن
2-تعویض کاشی و سرامیک های موجود در سرویس بهداشتی به همرا تعویض شیرآلات
3-اگر تاسیسات خانه قدیمی شده است سعی کنید تاسیسات خانه را تعویض کنید.این کار باعث می شود در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.
4-اگر زمان زیادی برای رنگ کردن خانه ندارید با استفاده از ویژگی تزئینات مثل کاغذ دیواری خانه خود را زیباتر کنید.تنوع در کاغذ دیواری باعث میشود دست شما برای انتخاب باز باشد و راحتر را دیزاین کنید.
5-اگر از کفپوش خانه خود خسته شدید یا طرح آن قدیمی شده است در فرآیند بازسازی می توانید این کار را انجام دهید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

بازسازی و تعمیر ساختمان های قدیمی در تهران – خدمات بازسازی ساختمان و تبدیل به ساختمان مدرن – سایت بازسازی ساختمان – بازسازی و تعمیر ساختمان