درباره توری پنجره رولینگ چه میدانید ؟

درباره توری پنجره رولینگ چه میدانید ؟

توری رولینگ یک طوری پنجره است فریم انها ثابت است و به سمت اطراف جا به جا میشود . پیشنهاد سامان دکو استفاده از توری رولینگ در اتاق خواب ها و … است .

توری رولینگ ها به صورت کرکره ای توانایی جمع شدن را در پنجره ها دارد توری های رولینگ دارای فریم ثابت اند که به راحتی جا به جا می شوند برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها گزینه ی مناسبی محسوب می شوند. توری های رولینگ یک طرفه افقی معمولا برای پنجره های یک لنگه بازشو مورد استفاده قرار می گیرد همچنین توری های رولینگ عمودی برای پنجره های کم ارتفاع و کوچک و توری های رولینگ افقی مناسب برای پنجره های دولنگه بازشو با عرض زیاد مناسب است اما این نوع از توری های رولینگ سخت ترین حالت را از لحاظ باز و بسته شدن نسبت به گزینه های دارد.

انواع توری رولینگ
توری رولینگ عمودی : حرکت باز شو به این صورت می باشد که توری از پایین مانند کرکره به سمت بالا حرکت می کند

توری رولینگ افقی : حرکت این توری پنجره به این صورت می باشد که به دوطرف حرکت می کند

توری رولینگ یا توری جمع شو بسیار زیبا ، کارآمد و قابل استفاده می باشد. تنها مشکل این دو مدل توری نسبت به توری آلومینیومی قدیمی این است که هنگام خرابی توری های رولینگ یا توری جمع شو می بایست با هزینه های بسیار بالا نسبت به ترمیم آنها اقدام شود ( به دلیل اینکه کارخانه های تولیدتوری های رولینگ یا توری جمع شو داخل شهر نبوده و خارج از شهر و در شهرک های صنعتی فعالیت می نمایند) .

درباره توری پنجره رولینگ چه میدانید ؟

توری رولینگ یا جم شو دارای رنگ های دلخواه، سفید و طرح چوب می باشد. تنوع باز شو در توری های رولینگ یا مدل جمع به سه طریق زیر می باشد:

باز شو عمودی(بالا به پایین)
باز شو افقی (راست به چپ و یا چپ به راست)
باز شو افقی دوطرفه

توری های رولینگ قاب آلومینیومی و توری یو پی وی سی داشته ،توری آن به صورت صاف بوده که توسط فنر بالا و پایین می رود، مشکل اصلی توری رولینگ یا توری جمع شو ضعیف شدن فنر آن به مرور زمان بوده که باعث جمع نشدن توری می گردد. توری های پلیسه با قاب آلومینیومی و توری بصورت آکاردئون می باشد (تفاوت توری پلیسه و رولینگ فقط در صاف و اکاردئونی بودن توری آن است).