فروش و نصب پارتیشن های ساختمانی در ملارد

فروش و نصب پارتیشن های ساختمانی در ملارد

محل زندگی شما چگونه است؟ آیا با پارتیشن های خود مشکلاتی دارید؟ آیا در محل زندگی تان نیاز دارید فضاهایی را از بقیه خانه جدا کنید ؟ آیا نمیدانید چگئنه با فضاهایی که نیاز به پارتیشن دارند رفتار کنید؟ نگران نباشید و به سامان دکو اطمینان کنید و صفر تا صد طراحی محل زندگی و کار خود را به ما بسپارید تا با پارتیشن بندی زیبا , به محیطی کارامد و دلچسب تبدیل شود.
پارتیشن‌ها در گذشته اغلب از چوب ساخته می‌شدند به صورت مجموعه‌ای بلند تا سقف امتداد می‌یافتند و در نهایت، طبقات آن، فضایی برای قرار دادن اشیاء تزئینی که از دو سو قابل رویت بودند به‌شمار می‌رفت. این جداکننده ها اغلب در میان دو فضای پذیرایی و نشیمن تعبیه می شدند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

امروزه تقسیم فضا به‌صورتی انجام می‌شود که جریان سیال انرژی و سبک معماری و طراحی داخلی در کل مجموعه، قابل حرکت و رویت باشد و وحدت طراحی فضا به‌وسیله دیوارهای بلند جدا کننده، از بین نرفته است. این‌گونه تقسیم‌بندی، به ویژه در سیستم‌های اداری که مجزا هستند اما اشراف مدیریت به کل سیستم وجود دارد، تقسیم‌بندی شناور نامیده می‌شوند و نوع جداسازی را پارتیشن‌بندی شناور می‌نامند. پارتیشن(partition) به معنی جداسازی و قسمت‌بندی است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارتیشن بندی اداری و مسکونی در ملارد – سایت خدمات فروش و نصب پارتیشن در ملارد – مرکز انواع خدمات پارتیشن کاری ساختمان اداری و مسکونی در ملارد – خدمات پارتیشن بندی – خدمات پارتیشن کاری مدرن در ملارد