خدمات نصب پارتیشن ساختمانی در اندیشه

خدمات نصب پارتیشن ساختمانی در اندیشه

گروه متخصص و کامل حرفه ای سامان دکو آماده ارائه خدمات پارتیشن بندی های ساختمانی اداری و مسکونی در اندیشه برای شما ساکنان محترم است. اگر قبل تر به موضوع تغییر دکوراسیون پارتیشن خود فکر کرده اید اما به نتیجه مطلوب نرسیده اید , این کار را به سامان دکو واگذار کنید تا با ماهرترین افراد در این زمینه از کمترین فضاها بیشترین استفاده و بهره را ببرید .
در طراحی پارتیشن‌های امروزی به فرم نیز بسیار توجه می‌شود، مثلا می‌توانید از گره چینی، منبت‌کاری و دیگر هنرهای تزئینی برای قسمت‌هایی از پارتیشن استفاده کنید. در طراحی پارتیشن‌ها، به‌غیر از چوب، می‌توانید از تلفیق چوب یا MDF و فلزاتی نظیر آلومینیوم یا تلفیق شیشه و چوب بهره گیرید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

پارتیشن‌ها به‌دلیل داشتن طبقات و فرم توخالی خود، عبور دهنده نور نیز هستند، اما با تعبیه نورهای نقطه‌ای نیز می‌توانند به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضا عمل کنند. این نورپردازی را می‌توانید در طبقات یا قسمت بالا و تاج پارتیشن جانمایی کنید.
در قسمت‌هایی از فضا همانند جان‌پناه پله‌ها، پارتیشن‌ها می‌توانند هم نقش جان‌پناه را ایفا کنند و هم فضا را از حالت بسته بودن درآورند. این تقسیم‌بندی‌ها در اتاق کودک نیزبه‌دلیل فراهم آوردن فضایی جهت قرار دادن وسایل بازی کودک می‌تواند بسیار کارآمد بوده و فضایی دوست‌داشتنی برای کودک خردسال شما به وجود آورد. توجه به ایمنی در اجرای پارتیشن اتاق کودک بسیار مهم است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات پارتیشن بندی اداری و مسکونی در اندیشه – سایت خدمات فروش و نصب پارتیشن در اندیشه – مرکز انواع خدمات پارتیشن کاری ساختمان اداری و مسکونی در اندیشه – خدمات پارتیشن بندی – خدمات پارتیشن کاری مدرن در اندیشه