خدمات کاشی استیل در پرند

خدمات کاشی استیل در پرند

شرکت سامان دکو با بهره گیری از مدرن ترین ابزار ها و افراد مجرب آماده ارائه انواع خدمات در زمینه کاشی استیل به شما عزیزان ساکن شهر جدید پرند می باشد، جهت مشاوره و دریافت خدمات با ما تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

steel-tile-parand

کاشی استیل که بطور استاندارد در ابعاد ۳۰*۳۰ تولید می شوند دارای یک چسب دو طرفه هستند که پس از کندن برچسب روی ان چسب قوی ان موجب چسبیدن آسان کاشی استیل به هر سطحی می شود. هر تایل از کاشی استیل قابلیت برش خوردن به ابعاد کوچک تر و ابعاد مورد نظر شما را دارد. کاشی استیل از نظر رطوبت اسیب پذیری ندارد و اگر از کاشی استیل در مکان مرطوب استفاده می کنید به راحتی زنگ نمی زند. اما نسبت به مواد شوینده شیمیایی مانند جوهر نمک و مواد شوینده سخت در دراز مدت نیازمند مراقبت است.

کاشی استیل سطحشان نانو هست و درصد جذب میکروب در ان کمتر است و با دستمال کشیدن سطحشان تمیز و براق می شود. به همین دلیل در رستوران ها قسمت پیشخوان و اشپزخانه از استیل استفاده می گردد. کاشی استیل در نور هم واقعا زیبایی بالایی دارد. کاشی استیل انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و در سطوح استوانه ای شکل و منحنی شکل به راحتی نصب می شوند.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

 

خدمات کاشی استیل در پرند – سایت خدمات کاشی استیل در پرند – بهترین و مرقوب ترین کاشی استیل در پرند – فروش و نصب کاشی استیل در پرند