ارئه ی خدمات نصب ترموود در اشرفی اصفهانی

ارئه ی خدمات نصب ترموود در اشرفی اصفهانی

ارائه ی خدمات نصب ترموود در اشرفی اصفهانی، به همراه تیم سامان دکو قابل اجرا است. درصورتی که نیاز به اجرای خدمات نصب ترموود در اشرفی اصفهانی را دارید هم اکنون می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید:

 

09364879735 – 09353920524

ترموود چیست؟

ترمووود الواری است که با حرارت کار شده است، به همین دلیل به آن الوار حرارتی نیز می گویند.

پایدارتر کردن ساختمان‌ها روز به روز ضروری‌تر می‌شود که تقاضا برای موادی مانند ترمووود را افزایش می‌دهد.

 

ترموود یک مصالح ساختمانی بسیار همه کاره است که دارای نصب روکش داخلی و خارجی است. برخی از کاربردهای جالب‌تر و احتمالاً قابل تشخیص‌تر برای داخل سونا و عرشه‌های فضای باز است. ترموود همچنین در حال تبدیل شدن به محبوبیت فزاینده برای روکش داخلی و خارجی هستند.

 

ترمووود چگونه تولید می شود؟

ترمووود با عملیات حرارتی چوب نرم اسکاندیناوی تا دمای 180 تا 230 درجه سانتیگراد در کوره های محفظه ای مخصوص تا 96 ساعت ایجاد می شود.

بخار به عنوان یک گاز محافظ استفاده می شود و به جلوگیری از شکافتن و آسیب دیدن چوب در طول درمان کمک می کند.

 

چه نوع چوب نرم برای ترمووود استفاده می شود؟

چوب نرم اسکاندیناوی به عنوان چوب قرمز اروپایی یا کاج اسکاتلندی نیز شناخته می شود. این یک چوب نرم با کیفیت بالا است که هم متراکم و هم بادوام است. این باعث می شود چوبی قابل اعتماد و در عین حال جذاب برای ساخت و ساز باشد.

الوار ما از جنگل‌های پایدار و دارای گواهی PEFC تهیه می‌شود و هیچ گونه مواد شیمیایی یا مواد خارجی در طول تولید آن دخیل نیست. این تضمین می کند که بهترین پوشش چوبی را به دست آورید.

 

در صورت نیاز به اجرا و ارائه خدمات صفر تا صد ترموود در اشرفی اصفهانی می توانید هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

برای مشاهده ی نمونه کار های ترموود به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402