ارائه خدمات صفر تا صد فروش تا نصب ترموود در دماوند

ارائه خدمات صفر تا صد فروش تا نصب ترموود در دماوند

نصب و ارائه ی خدمات ترموود در دماوند، به همراه تیم سامان دکو قابل اجرا است. درصورتی که نیاز به اجرای خدمات ترموود در دماوند را دارید هم اکنون می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید:

 

09364879735 – 09353920524

 

ترمووود چیست؟

ThermoWood – یک الوار اصلاح شده حرارتی که تحت دمای بالا و فرآیند کوره بخار قرار می گیرد که برای حذف رزین ها، قندها عمل می کند.

الواری را به وجود می آورد که از نظر دینامیکی پایدارتر است، کار کردن با آن آسان است، به دلیل عدم وجود قند و رزین نگهداری آسان تر است و در نتیجه کمتر مستعد حمله حشرات است.

 

ترموود چگونه ساخته می شود؟

چوب درختان بومی معمولا فقط زمانی که در فضای باز استفاده می شود ماندگاری محدودی دارد. با استفاده از فرآیندهای خاص می توان آن را در برابر آب و هوا مقاوم تر کرد. این شامل عملیات حرارتی است که با آن چوب حرارتی ایجاد می شود. این کار با گرم کردن آن با بخار داغ در حالی که اکسیژن کم است انجام می شود تا چوب شروع به سوختن نکند.

دما حداقل 160 تا 250 درجه سانتیگراد است. خشک کردن رطوبت چوب تا صفر درصد مهم است، زیرا چوب تیمار شده حرارتی معمولاً در هنگام تحویل دارای رطوبت حدود پنج درصد است. به دنبال آن افزایش دما و عملیات حرارتی انجام می شود که کاملاً بدون مواد شیمیایی انجام می شود. ساختار چوب تغییر می کند. پردازش، به عنوان مثال، دوام، دوام و مقاومت در برابر رطوبت را بهبود می بخشد. این گرما همچنین سطح را می‌بندد تا قارچ‌ها و دیگر موجودات مضر یا حتی چوب تخریب‌کننده دیگر خطری نداشته باشند.

 

به طور کل کاربردهای زیر برای ترموود قابل پیاده سازی است:

 

در صورت نیاز به اجرا و ارائه خدمات صفر تا صد ترموود در دماوند می توانید هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

برای مشاهده ی نمونه کار های ترموود به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402