خدمات صفر تا صد فروش تا نصب ترموود در نسیم آباد

خدمات صفر تا صد فروش تا نصب ترموود در نسیم آباد

نصب و ارائه ی خدمات ترموود در نسیم آباد، به همراه تیم سامان دکو قابل اجرا است. درصورتی که نیاز به اجرای خدمات ترموود در نسیم آباد را دارید هم اکنون می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید:

 

09364879735 – 09353920524

 

ترمووود چیست؟

ترمووود چوبی طبیعی است که ساختار سلولی آن در اثر فرآیند حرارتی تغییر کرده است. چوب اصلاح شده حرارتی به عنوان ترمووود شناخته می شود. این نوع چوب اصلاح شده جایگزین مناسبی برای چوب اشباع شده است زیرا هیچ آسیبی برای محیط زیست ندارد.

در واقع نوع خاصی از چوب اصلاح شده است که به دلیل فرآوری با مکانیزم گرمایش پیشرفته نسبت به سایر چوب ها از استحکام و دوام بیشتری برخوردار است. به طور کلی چوب بدون اشتعال حرارت داده می شود تا ترمووود تولید شود.

ترموود چگونه ساخته می شود؟

  1. در این فرآیند، چوب تا دمای 220 درجه سانتیگراد گرم می شود و قبل از سوختن چوب، گرمایش متوقف می شود.
  2. افزایش دما ساختار شیمیایی چوب را تغییر می دهد و در نتیجه خواص آن نیز تغییر می کند. تغییر در خواص چوب منجر به افزایش استحکام و دوام چوب و همچنین افزایش خواص عایق چوب می شود.
  3. فرآوری ترمووود رنگ طبیعی چوب را تغییر می دهد و آن را به رنگ قهوه ای تیره تبدیل می کند. اگر چوب ترمو بدون هیچ پوشش سطحی در معرض نور خورشید قرار گیرد، رنگ آن به تدریج به خاکستری نقره ای بسیار جذاب تغییر می کند.
  4. مرحله خنک شدن: در مرحله آخر با پاشیدن آب روی چوب، دمای چوب کاهش می یابد. با کاهش دمای چوب، رطوبت مورد نیاز که حدود 4 درصد است به چوب باز می گردد.

به طور کل کاربردهای زیر برای ترموود قابل پیاده سازی است:

 

در صورت نیاز به اجرا و ارائه خدمات صفر تا صد ترموود در نسیم آباد می توانید هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

برای مشاهده ی نمونه کار های ترموود به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402