ارائه ی خدمات صفر تا صد فروش تا نصب ترموود در صباشهر

ارائه ی خدمات صفر تا صد فروش تا نصب ترموود در صباشهر

نصب و ارائه ی خدمات ترموود در صباشهر، به همراه تیم سامان دکو قابل اجرا است. درصورتی که نیاز به اجرای خدمات ترموود در صباشهر را دارید هم اکنون می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید:

 

09364879735 – 09353920524

 

ترمووود چیست؟

ترمووود الواری است که با حرارت کار شده است، به همین دلیل به آن الوار حرارتی یا تیمبر نیز می گویند. این یک ماده چوبی زیبا و پایدار است که با استفاده از عملیات حرارتی بدون مواد شیمیایی تولید شده است. پایدارتر کردن ساختمان‌ها روز به روز ضروری‌تر می‌شود که تقاضا برای موادی مانند ترمووود را افزایش می‌دهد.

همچنین یک مصالح ساختمانی بسیار همه کاره است که دارای نصب روکش داخلی و خارجی است. برخی از کاربردهای جالب‌تر و احتمالاً قابل تشخیص‌تر برای داخل سونا و عرشه‌های فضای باز است. آنها همچنین در حال تبدیل شدن به محبوبیت فزاینده برای روکش داخلی و خارجی هستند.

درواقع ترمووود را به عنوان محصولی از کشور فنلاند می شناسند، اما قابل ذکر است این محصول در کانادا و آلمان نیز به طور گسترده تولید می شود.

برای تولید این محصول از روش گرما و بدون مواد شیمیایی استفاده می شود. روش های مختلفی برای اصلاح چوب از طریق گرما وجود دارد.

 

مزایای ترمووود را به صورت زیر می توان خلاصه کرد:

 

 

به طور کل کاربردهای زیر برای ترموود قابل پیاده سازی است:

 

 

در صورت نیاز به اجرا و ارائه خدمات صفر تا صد ترموود در صباشهر می توانید هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس برقرار کنید:

09364879735 – 09353920524

 

برای مشاهده ی نمونه کار های ترموود به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402