فروش آسمان مجازی در سعادت آباد

فروش آسمان مجازی در سعادت آباد

آسمان مجازی نوعی سقف آسمانی برای خانه ها یا محل های تجاری و اداری است که هدف از ساخت این سازه بزرگ تر نشانه دادن فضا و از بین بردن محدودیت دیوار است . محدودیت ها باعث گرفتگی و افسردگی میشود مخصوصا در سقف خانه. شما با استفاده از آسمان مجازی ها در سقف و کاغذ دیواری در کناره ها و کف اپوکسی میتوانید بهترین خانه را داشته باشید . تصور کنید که طرحی از جنگل را با بازسازی کرده اید . فضای خانه شما باز تر و دلنشین تر میشود .

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

فروش آسمان مجازی در سعادت آباد

آسمان مجازی را “virtual sky” یا “sky ceiling” می‌نامند.
آسمان مجازی sky view حاصل ترکیب نوهنر، معماری کلاسیک و چاپ دیجیتال مدرن می‌باشد که به‌صورت تایل های سقفی در سقف‌های کاذب مورداستفاده قرار می‌گیرد. تایل های آسمان مجازی باکیفیت و وضوح تصویر بالا این امکان را به شما می‌دهد تا نمایی از یک سقف آسمان واقعی را در بالای سرخود به تماشا بنشینید. پرکاربردترین محصولی که امروزه در امر دکوراسیون سقف از آن استفاده می‌گردد سیستم سقف مجازی می‌باشد که توانسته، با نمایی از طرح‌های خیره‌کننده‌ای از آسمان و طبیعت، طرح‌های کلاسیک و یا هزاران طرح پربازدید دیگر که توسط تیم حرفه‌ای ما در گالری شرکت آسمان‌نما برای شما آماده گردیده به یک محصول دکوراتیو پرطرفدار در دهه اخیر تبدیل شود.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

021-65516546 و 09364879735

خدمات فروش و نصب آسمان مجازی در سعادت آباد – سایت فروش آسمان مجازی در سعادت آباد – مرکز چاپ انواع آسمان مجازی سقف در سعادت آباد – خدمات آسمان مجازی