نصب کاغذ دیواری در اندیشه

نصب کاغذ دیواری در اندیشه

ارائه ی خدمات صفر تا صد فروش تا نصب کاغذ دیواری در شهرک اندیشه با تیم سامان دکو قابل اجرا است. اگر تمایل به نصب کاغذ دیواری در خانه و محل اداری خود دارید می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

وقتی تصمیم به تزیین گرفتید، یکی از اولین چیزهایی که به آن فکر می کنید این است که دیوارهای خود را رنگ کنید یا کاغذ دیواری بزنید.

 

ممکن است مبلمان نرم، مبلمان و کفپوش جدیدی داشته باشید و داشتن پس زمینه مناسب صحنه را تنظیم می کند و فضای داخلی را تکمیل می کند. اگر ترجیح می دهید به جای اینکه فضای خود را کاملاً تغییر دهید، فقط دکوراسیون خود را تغییر دهید، استفاده از کاغذ دیواری این توانایی را دارد که فوراً حال و هوا و سبک اتاق را تغییر دهد.

 

اتاقی که بیش از حد بزرگ به نظر می‌رسد می‌تواند با آویزان کردن کاغذ دیواری‌های تاریک و مجلل، فوراً گرم‌تر و دنج‌تر شود

 

برداشت از نصب کاغذ دیواری این است که بسیار دشوار است. با این حال، با نوآوری های جدید، این دیگر مورد نیست. برخلاف کاغذ دیواری‌های سنتی چاپ شده روی کاغذ، دیوارپوش‌های 1838 بر روی پایه‌ای غیر بافته چاپ می‌شوند که به این معنی است که این کاغذ دیواری به صورت خمیری برای دیوار است و به راحتی کاغذ دیواری را آویزان و کنده می‌کند. این نوآوری انقلابی، دکوراسیون را ساده می کند و زمان بسیار کمتری را می گیرد!

 

در صورت تمایل به ارائه خدمات صفر تا صد نصب کاغذ دیواری در اندیشه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402