نصب کاغذ دیواری در باغستان

نصب کاغذ دیواری در باغستان

کاغذدیواری های خارجی به همراه خدمات صفر تا صد فروش تا نصب در باغستان با تیم سامان دکو قابل اجرا است.

در صورت تمایل به نصب کاغذ دیواری در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و با تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری یکی از محصولات پر کاربرد است که در طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده می شود . همچنین به سبب تنوع در طرح و نقش ، قابلیت انطباق با انواع سبک های دکوراسیون را داراست و به همین علت توجه بسیاری از افراد را با سلیقه های مختلف به خود جلب کرده است . همچنین از آن می توان برای فضاهای مختلف اداری ، تجاری و مسکونی استفاده نمود .

یکی دیگر از عواملی که باعث استقبال مصرف کننده ها از این محصول می باشد ، سرعت و سهولت نصب آن است که بسیار راحت تر از استفاده از پوشش رنگ است .

امروزه اکثر تولیدکنندگان این محصول ، آن را به صورت قابل شستشو تولی می کنند که این خود یکی دیگر از مزایای کاغذ دیواری می باشد .

کاغذ دیواری معمولاً به صورت رول در بازار موجود است . طراحان و تولیدکنندگان ، این محصول را به صورت ساده ( به صورت نقاشی ) ، به صورت بافته شده و یا با الگوهای گرافیکی تولید می کنند .

چاپ بر روی کاغذ دیواری به روش های مختلف از قبیل : چاپ سطحی ، چاپ به وسیله حکاکی ، چاپ سیلک ابریشمی ، چاپ به صورت دیجیتال ، و یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی ، صورت می گیرد .

 

در صورت نیاز به تیم ما جهت ارائه خدمات صفر تا صد نصب کاغذ دیواری در باغستان می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین جهت مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402