مدل های کاغذ دیواری در شهرملارد

مدل های کاغذ دیواری در شهرملارد

کاغذ دیواری های جذاب در شهر ملارد رابا از سامان دکو بخواهید.

برای اطلاع از قیمت  و  تخفیف ویژه هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت چگونه است؟

1.    اولین نکته در نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت توجه به روکش آن است. در مدل های باکیفیت و مرغوب روکش سطح فوقانی باید از نوع وینیل بوده و وزن این وینیل هم باید بین سیصد تا چهارصد و پنجاه قرار بگیرد. البته منظور در هر متر مربع است.

2.    دومین نکته در نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت قابل شستشو بودن آن است. به هر حال کاغذ استفاده شده برای روکش دیوار بعد از مدتی کثیف می شود و اگر نتوانید آن را تمیز کرده و یا شستشو دهید بدرد نمی خورد. نوع مرغوب کاغذ دیواری انواعی هستند که می توانید با مواد شوینده آنها را تمیز کنید.

3.    یکی دیگر از نکات و راههای نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت توجه به میزان کشش و درصد گسیختگی آن است. این کاغذها اگر درصد کشیدگی و گسستگی خوبی روی دیوارهای خشک داشته باشند مرغوب خواهند بود و ماندگارای بیشتری هم دارند.

4.    کاغذ دیواری های مرغوب ضد آلرژی بوده و تماس با آنها حساسیت ایجاد نمیکند و البته بوی مواد غذایی و یا دود و گرد و غبار را هم در خود نگه نمی دارد. این هم یکی دیگر از راههای نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت است.
5.    یک کاغذ دیواری با کیفیت بعد از اینکه نصب شد هیچ گونه درزی روی سطح آن نخواهید دید و کاملا یکدست و صاف است.
انواع کاغذ دیواری
برای اینکه بدانید نحوه تشخیص کاغذ دیواری با کیفیت چگونه است قبل از آن باید انواع این کاغذ ها را بشناسید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در انتخاب بهترین کاغذ دیواری ما میتوانیم به شما کمک کنیم .

 

 

 

در صورت تمایل به ارائه خدمات صفر تا صد نصب کاغذ دیواری در ملارد همراه با تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402