نصب و فروش کاغذ دیواری در پرند فاز شش

نصب و فروش کاغذ دیواری در پرند فاز شش

خدمات صفر تا صد فروش و نصب کاغذ دیواری در دهقان ویلا به همراه تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است. در صورت تمایل به نصب کاغذ دیواری در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

در مورد تعریف کاغذ دیواری (پوشش دیوار) می توان گفت که پوشش های تزئینی هستند که برای سطح دیوارهای داخلی فضاهای مختلف استفاده می شوند. این فضاها شامل ادارات، خانه ها، مغازه ها و … می باشد که این دیوارپوش یکی از جنبه های طراحی داخلی است.

این دیوارپوش محبوب و زیبا به صورت رول به فروش می رسد. کاغذ دیواری ها با چسب مخصوص روی دیوار مورد نظر نصب می شوند. جدا کردن آنها از دیوار نیز تقریباً آسان است. کاغذ دیواری می تواند ساده یا بافت دار باشد یا دارای الگوهای گرافیکی باشد. برای چاپ طرح و نقش کاغذ دیواری از روش های مختلفی استفاده می شود: چاپ روی سطح، چاپ حکاکی، چاپ سیلک، چاپ دیجیتال و چاپ چرخشی.

کاربرد کاغذ دیواری چیست؟
استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون و فضاهای داخلی، پوشش جدید و تازه ای نیست، مدت هاست که این دیوارپوش برای یکسان سازی طرح موضوع در ساختمان ها، تزئینات دیوارهای داخلی و حتی پوشاندن لوازم جانبی را انجام می دهد. کاغذ دیواری ها برای اولین بار در اروپا در دوران رنسانس با استفاده از تکنیک Woodcut “برش چوب” در چاپ رایج شدند.
در میان کشورها: بریتانیا و فرانسه در تولید کاغذ دیواری اروپایی پیشگام بودند، با این حال منشاء کاغذ دیواری به چین باستان برمی گردد. زیرا چینی ها دیوارهای خود را با استفاده از کاغذ ساقه برنج دویست سال قبل از میلاد می پوشاندند. اما امروزه شاهد تغییرات بزرگی در روند تولید، طرح ها و متریال تولید کاغذ دیواری هستیم که گواهی بر ارتقای کیفیت چاپ، ابعاد، تنوع رنگ ها و طرح های منحصر به فرد نسبت به موارد دیگر، روز به روز در حال پیشرفت است.

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402