خدمات و نصب کاغذ دیواری در شهر پاکدشت

خدمات و نصب کاغذ دیواری در شهر پاکدشت

ارائه ی خدمات فروش و نصب کاغذ دیواری در شهر پاکدشت با تیم سامان دکو .

اگر احساس می کنید ظاهر خانه یا محل کار برای شما تکراری و بی روح شده است و تمایل به نصب کاغذ دیواری در آنجا را دارید، می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس حاصل فرمایید:

09364879735 – 09353920524

 

 

کاغذ دیواری چیست؟
کاغذ دیواری نوعی ماده است که برای پوشش دادن دیوارهای داخلی و هم‌چنین طراحی داخلی در اداره ها، خانه‌ها و دیگر ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ کاغذ دیواری یکی از جوانب طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می‌آید. این نوع کاغذ بیشتر به صورت رول فروخته می‌شود و با چسباندن روی دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک متربال پرکاربرد برای تزیینات داخلی ساختمان می باشد.
کاغذ دیواری چگونه نصب می شود ؟
برای این کار ابتدا باید قبل از آن یکسری زیر سازی ها انجام دهیم. برای آماده سازی دیوار باید کارهایی مانند پرکردن سوراخ ها و خراب کردن گچ دیوار را انجام دهیم که دیوار صاف و یک دست شود.
همچنین توجه کنید که هر دیواری برای این که روی آن کاغذ دیواری نصب کنیم مناسب نمی باشد. مثلا دیوارهایی که گچی هستند درمقایسه با دیوارهایی که سیمانی یا چوبی هستند برای نصب کردن کاغذهای دیواری مناسب تر است.
قبل از این که کاغذ دیواری را نصب کنید باید ابعاد دیوار را درنظر بگیرید. اگر طول و ارتفاع دیوار شما کم می باشد طرح هایی که روی کاغذ دیواری وجود دارد دیده نخواهد شد. طرح هایی که روی کاغذ دیواری وجود داردتکرار شونده می باشد. پس بهتر است که دیواری را انتخاب کنید که فضای کافی برای تکرار طرح را داشته باشد.دقت کنید که اگر طرح روی کاغذ دیواری درشت باشد دیواری هم که باید این کاغذهای دیواری نصب شود باید بزرگ تر باشد.

 

در صورت تمایل به اجرای خدمات صفر تا صد نصب کاغذ دیواری در پاکدشت می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما نگاهی بیندازید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402