لمینت چیست؟

لمینت چیست؟

خدمات صفر تا صد فروش تا نصب لمینت با تیم سامان دکو . اگر قصدخرید و نصب لمینت در خانه و محل اداری خود را داریدهم اکنون با شماره ها  تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

آیا تا به حال برایتان سوال پیش آمده است که “لمینت، لمینت که میگن چیه؟!” یا مثلا تا حالا برای دکوراسیون کف خانه با وجود انتخابات متعدد به مشکل برخورده اید؟ آیا کارفرمای خانه ی شما تا به حال محصولی بنام لمینت را برای خانه مورد نظر پیشنهاد داده است اما ندانید که او در چه موردی صحبت می کند؟؟
خب نگران نباشید. در این مقاله با توضیح مختصر و کوتاهی سر و ته قصه ی لمینت را بند می آوریم.
اگر می خواهید بدانید لمینت چیست در ادامه ی این مقاله کوتاه همراه ما باشید…
لمینت چیست

سراغ اصل مطلب برویم..

لمینت چیست؟

لمینت، کفپوشی است که از تخته فیبر با چگالی بالا به عنوان ماده اصلی استفاده شده است. تخته فیبرها به صورت متراکم از طریق فرآیند لایه‌سازی (لمینیشن) و به همراه لایه نهایی‌ که طرحی از چوب طبیعی است ساخته می‌شود.
به دلیل همین فرآیند است که این کفپوش به نام لمنیت مشهور شده است. لمینیت همچنین می‌تواند به عنوان یک نوآوری از چوب مهندسی شده یا کفپوش چوبی سنتی شناخته شود. محبوبیت استفاده از لمینت به قدری بالا رفته است که نه تنها در خانه بلکه در محیط‌ های تجاری و اداری نیز به وفور از آن استفاده می شود .

 

گرچه لمینت در ظاهر تفاوت چندانی با پارکت ندارد اما قیمت آن مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر از پارکت است.

 تیم تخصصی سامان دکو آماده ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد در صورت تمایل به ارائه خدمات صفر تا صد نصب لمینت می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های لمینت می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402